اخبار سایبان مغازه

سایبان مغازه ارزان قیمت متین

سایبان مغازه ارزان قیمت سایبان متین تبدیل به جرو بهترین انتخاب های شما برای خرید انواع سایبان ها میگردد. این شرکت با استفاده از بهترین سازه ها در تولید سایبان ها توانسته است لبخند مشتری را بعد از سال ها همچنان نگه دارد.

سایبان برقی مغازه سر درب مغازه ها نصب شده و از محیط تحت حفاظت خود در برابر عواملی مانند تابش شدید نور خورشید و اشعه های مضر آفتاب ، بارش باران و رطوبت حاصله از آن و گرم شدن مغازه و … حافظت میکند. یک سایبان برقی مغازه برای مغازه هایی که دارای ویترین برای نمایش محصولات خود هستند بسیار مهم است چرا که تابش شدید آفتاب به محصولات درون ویترین سبب پوسیدگی و فاسد شدگی اجسام میگردد. با نصب یک سایبان مغازه هوای زیر سایبان برقی حدودا 30 درجه خنک تر شده و باعث میشود استفاده از وسایل سرمایشی به حداقل برسد. برای روزهای گرم تابستان برای خنک کردن فضای مغازه بهترین گزینه نصب سایبان برقی مغازه می باشد.

سایبان مغازه میتواند تبلیغات شما را به عابران نشان دهد. به این صورت که شما میتوانید روی سایبان برقی که جلوی محیط تحاری یا مغازه شما نصب شده است ، محصولات و نام تجاری خود را چاپ نمایید. ما پروژه های زیادی اجرا کرده ایم برای مشاهده پروژه های اجرا شده کلیک کنید.

سایبان متین در همه جای ایران نمایندگی های قدر خود را مستقر کرده است تا همه بتوانند از این سایبان ها استفاده کرده و از فواید آن ها بهره مند شوند. شما میتوانید جهت مشاهده نمایندگی ها به قسمت نمایندگی ها مراجعه کنید.

نماس با ما:

☎️ 50 10 36 22 021
☎️ 51 10 36 22 021
☎️ 52 10 36 22 021
📲  32 77 100 0912
📠 39 17 35 22 021

مشاوره رایگان از 9 صبح تا 9 شب