>

سایبان بالکن

سایبان بالکن

انواع سایبان بالکن

سایبان بالکن به دو صورت دستی و اتوماتیک در بازار وجود دارد. سایبان بالکن اتوماتیک مزایای بیشتری نسبت به دستی داشته، به همین دلیل محوبیت بیشتری دارد.

سایبان بالکن به دلیل کارآمد بودنش بسیار پرطرفدار شده است.

آیا بالکن بزرگی دارید که میچسبد در آن هوا و فضای باز یک چایی نوش جان کنید؟ آیا بالکن شما رو به آفتاب قرار دارد و خورشید مستقیما به بالکن می تابد و باعث گرم شدن خانه یا گل و گیاهان موجود در بالکنتان میشود؟

سایبان تراس هر گاه دلتان بخواهد با ریموت کنترل شده و با نیروی برق جمع یا باز میشود و یک گزینه عالی برای بالکن یا حیاط شما به شمار میرود.

محصولات دیگر سایبان متین را نیز بازدید بفرمایید.

مزایای سایبان بالکن

1- با نصب آن مکانی بلا استفاده منزلتان را به یک مکان رویایی تبدیل کنید.
2-خصوصیت کنترل از راه دور را دارد و میتوان آنرا از داخل منزل هدایت کرد.
3- سایبان برقی بالکن تاثیر فروانی در دکوراسیون منزل دارد .
4- پارچه مقاوم در برابر آفتاب و رطوبت می باشد.
5- با نصب دمای منزل خود را 30 درجه خنک تر کنید.
6- از تنوع رنگ و طرح بالای برخوردار است.
7- سازه های به کار رفته مقاومت بالای در برابر نم داشته و ضد زنگ می باشد.

سایبان بالکن

شرکت سایبان متین با انجام پروژه های زیاد و سابقه طولانی که در زمینه ساخت انواع سایبان ها از جمله سایبان بالکن داشته، به یک شهرت بالا رسیده است.  تولید سایبان بالکن از مواد اولیه مرغوب، فروش با قیمت عالی و نصب سایبان بالکن با سرعت اجرایی بالا از جمله اصول شرکت متین بوده و تا به امروز با رعایت آنها به موفقیت بالای رسیده است.

یکی از پروژه های اجرا شده توسط سایبان متین :

همه محصولات سایبان متین در بسیاری از رنگ های مختلف پارچه و مدل های گوناگون در دسترس است.

آیا  شما زمانی که دوست داشتید در فضای باز بالکن استراحت کرده و از فضای آزاد لذت ببرید؟ آیا به علت آفتابی بودن هوا یا بارش شدید باران و برف نتوانستید این کار را انجام دهید؟

دیگر نگران نباشید با وجود یک سایبان بالکن همه این مشکلات حل خواهد شد.

سایبان بالکن

فواید نصب سایبان بالکن

با ساخت یک سایبان بالکن لحظات خوبی را برای خود رقم بزنید و از بودن با هم لذت ببرید. سایبان بالکن تبدیل به یکی از محصولات پر کاربرد انواع ساختمان ها شده است که کاربردهای مختلفی دارد که در ساختمان های مسکونی و ویلایی و … استفاده میشود.

با توجه به تبلیغات گسترده در این زمینه انتخاب سایبان تراس با کیفیت دشوار شده است و تحقق این امر نیازمند توجه به نکات مختلف است.

سایبان برقی بالکن باید به این صورت باشد که مبلمان ویلایی که در بالکن قرار دارد را به طور کامل بپوشاند و از نفوذ آفتاب جلوگیری کند.

در مرحله اول باید دقت کنید که سایبان مورد نظرتان چه طرح و رنگی داشته باشد. در آخر با در نظر گرفتن این نکات با سلیقه ی خود می توانید سایبان بالکن  را انتخاب و به سایبان متین سفارش ساخت دهید.

برای خرید انواع سایبان بالکن مورد استفاده در ساختمان های مسکونی،ساختمان های ویلایی، ساختمان های آپارتمانی و … با سایبان متین تماس بگیرید.

کیفیت مواد اولیه به کار رفته در ساخت سایبان بالکن

ساخت سایبان تراس با بالاترین کیفیت را از سایبان متین بخواهید. این کیفیت اتفاقی نیست ، به دلیل مرغوبیت مواد به کار رفته در آن ، تنوع در طرح  و قیمت مناسب سایبان متین را به این شهرت رسانده است.
سرعت اجرایی بالا در ساخت و نصب در سایبان متین شما را صددرصد راضی نگه خواهد داشت.
با ساخت سایبان تراس هنگامی که در حال استراحت در فضای آزاد هستید فقط از راه دور به وسیله ریموت میتوانید آنرا به اندازه دلخواه باز و بسته کرد.

سایبان بالکن

One comment

  • کاراتون حرف نداره خدا قوت

Add Comments