>

سایبان بالکن

انواع سایبان بالکن

سایبان بالکن به دو صورت دستی و اتوماتیک در بازار وجود دارد. سایبان بالکن اتوماتیک مزایای بیشتری نسبت به دستی داشته، به همین دلیل محوبیت بیشتری دارد.

سایبان بالکن بازاری: این سایبان محبوب ترین سایبان است. که به صورت هشت ضلعی و دایره شکل است و بیشتر مردم از این نوع چتر در ساحل استفاده می کند که به این صورت است که یک پایه داخل شن ها قرار دارد و مردم از سایه ی زیر آن لذت می برند.

نیمه سایبان: این نوع سایبان برای بالکن های کوچک استفاده می شود و کسانی که جای محدودی دارند. این سایبان به شکل تزئینی  است.

سایبان بالکن به دلیل کارآمد بودنش بسیار پرطرفدار شده است. این وسیله یک آیا بالکن بزرگی دارید که میچسبد در آن هوا و فضای باز یک چایی نوش جان کنید؟ آیا بالکن شما رو به آفتاب قرار دارد و خورشید مستقیما به بالکن می تابد و باعث گرم شدن خانه یا گل و گیاهان موجود در بالکنتان میشود؟

سایبان بالکن هر گاه دلتان بخواهد با ریموت کنترل شده و با نیروی برق جمع یا باز میشود. سایبان بالکن از خانواده سایبان برقی هاست و یک گزینه عالی برای بالکن یا حیاط شما به شمار میرود.

از مزایای سایبان بالکن به این موارد اشاره کرد :
1- با نصب سایبان بالکن مکانی بلا استفاده منزلتان را به یک مکان رویایی تبدیل کنید.
2- سایبان بالکن خصوصیت کنترل از راه دور را دارد و میتوان آنرا از داخل منزل هدایت کرد.
3- سایبان بالکن تاثیر فروانی در دکوراسیون منزل دارد .
4- پارچه سایبان بالکن مقاوم در برابر آفتاب و رطوبت می باشد.
5- با نصب سایبان بالکن دمای منزل خود را 30 درجه خنک تر کنید.
6- سایبان بالکن از تنوع رنگ و طرح بالای برخوردار است.
7- سازه های به کار رفته در سایبان بالکن مقاومت بالای در برابر نم داشته و ضد زنگ می باشد.

مزایای سایبان بالکن

شرکت سایبان بالکن متین با انجام پروژه های سخت و سابقه طولانی که در زمینه ساخت انواع سایبان ها به خصوص سایبان بالکن داشته، به یک شهرت بالا رسیده است.  تولید سایبان بالکن از مواد اولیه مرغوب، فروش سایبان بالکن با قیمت عالی و نصب سایبان بالکن با سرعت اجرایی بالا از جمله اصول شرکت متین بوده و تا به امروز با رعایت آنها به موفقیت بالای رسیده است.

سایبان پاسیو

آیا بالکن شما بزرگ یا کوچک، باریک و یا وسیع است؟ می تواند یک سایبان که کاملا مناسب باشد برای بالکن شما طراحی شود.  نوعی از سایبان های بالکن به یک دیوار  وصل می شود و می تواند از طریق میل لنگ یا موتور گسترش یابد.
محصولات سایه ای ما به سایبان بالکن محدود نمی شود! سایبان بالکن در هر دو سبک دستی و اتوماتیک استقرار در دسترس هستند. با نصب سایبان بالکن اقدامی انجام می دهید که از فضای خود بهترین استفاده را داشته باشید.
سایبان بالکن کاملا اتوماتیک بوده، بنابراین زمانی که به آن نیاز دارید، می توانید از سایه آن استفاده کنید.
لوازم جانبی سایبان بالکن : در هیچ جایی در فضای باز نصب سایبان بدون لوازم جانبی امکان پذیر نیست!  علاوه بر این، ما یک پوشش فصلی داریم که می توان آن را در هر یک از سایبان ها قرار دهیم. با نصب این پوشش می تواند عمر سایبان خود را از طریق حفاظت از آب و هوا، گرد و غبار و … افزایش داد.

 • سایبان بالکن ویلای آسمان
  سایبان بالکن ویلای آسمان
 • نصب سایبان بالکن ساختمان ویلایی آقای بزرگمهر
  نصب سایبان بالکن ساختمان ویلایی آقای بزرگمهر
 • نصب سایبان بالکن ساختمان های بزرگ
  نصب سایبان بالکن ساختمان های زیبا
 • سایبان بالکن ویلای شمال
  سایبان بالکن ویلای شمال

همه محصولات سایبان متین در بسیاری از رنگ های مختلف پارچه و الگوهای در دسترس است. اگر شما زمانی که دوست داشتید در فضای  بالکن استراحت کرده و از فضای آزاد لذت ببرید، به علت آفتابی بودن هوا یا بارش شدید باران و برف نتوانستید این کار را انجام دهید؟  دیگر نگران نباشید با وجود یک سایبان بالکن همه این مشکلات حل خواهد شد.

فواید نصب سایبان بالکن

با ساخت یک سایبان بالکن لحظات خوبی را برای خود رقم زنید و از بودن با هم لذت ببرید. سایبان بالکن تبدیل به یکی از محصولات پر کاربرد انواع ساختمان ها شده است که کاربردهای مختلفی دارد که در ساختمان های مسکونی و ویلایی و … استفاده میشود.

با توجه به تبلیغات گسترده در این زمینه انتخاب سایبان بالکن با کیفیت دشوار است و تحقق این امر نیازمند توجه به نکات مختلف است.

سایبان بالکن باید به این صورت باشد که مبلمان ویلایی که در بالکن قرار دارد را به طور کامل بپوشاند و از نفوذ آفتاب جلوگیری کند. در مرحله اول باید دقت کنید که سایبان مورد نظرتان چه طرح و رنگی داشته باشد. در آخر با در نظر گرفتن این نکات با سلیقه ی خود می توانید سایبان بالکن  را انتخاب و به سایبان متین سفارش ساخت دهید.

برای خرید انواع سایبان بالکن اعم از سایبان بالکن ساختمان های مسکونی، سایبان بالکن ساختمان های ویلایی، سایبان بالکن ساختمان های آپارتمانی و … با سایبان متین تماس بگیرید.

کیفیت مواد اولیه به کار رفته در ساخت سایبان بالکن

ساخت سایبان بالکن با بالاترین کیفیت را از سایبان متین بخواهید. این کیفیت اتفاقی نیست ، به دلیل مرغوبیت مواد به کار رفته در آن می باشد. تنوع در طرح های سایبان بالکن ،قیمت مناسب ، سایبان متین را به این شهرت رسانده است.
سرعت اجرایی بالا در ساخت و نصب سایبان بالکن در سایبان متین شما را صددرصد راضی نگه خواهد داشت.
با ساخت سایبان بالکن هنگامی که در حال استراحت در فضای آزاد هستید فقط از راه دور به وسیله ریموت میتوانید آنرا به اندازه دلخواه باز و بسته کرد.

مزایای ساخت سایبان بالکن

سایبان بالکن که در بالکن نصب میشود ، یک ریموت برای باز و بسته کردن داشته و دیگر نیازی به نیروی دستی و اتلاف وقت ندارد. سایبان بالکن از گرم شدن بیش از بالکن جلوگیری کرده و باعث احساس آرامش شما و پرندگان داخل بالکن و حتی گیاهان می شود. سایبان بالکن باعث خنک تر شدن فضای داخل خانه شده و زیبایی منحصر به فردی به ظاهر ساختمان شما میبخشد.