سقف متحرک

نصب سقف متحرک

نصب سقف متحرک به شما این امکان را می دهد که اگر در رستوران خود دارای یک فضای باز بلا استفاده هستند  با نصب سقف متحرک از مشتریان خود در فضای باز پذیرایی کنید. این کار باعث افزایش مشتری برای رستوران شما شده و نمای بیرونی رستوران شما را زیبا و شیک میکند.

برای ساخت انواع سقف متحرک با سایبان متین تماس بگیرید. کیفیت سقف متحرک به قیمتی که خریدار حاضر به پرداخت آن است متفاوت است.
سقف متحرک محصول جدیدی است که با توجه به کاربردهای متنوعش به سرعت در حال گسترش در بازار است.  سقف متحرک با تامین آسایش و در عین حال ایجاد زیبایی تبدیل به یک وسیله ی پرطرفدار شده است. سقف متحرک متین در انواع تولید میشود و به عنوان یک پوشش ثانویه در قسمت بیرونی ساختمان نصب میشود.

با استفاده از سقف متحرک می توانید از استخرو … خانه تان لذت ببرید بدون اینکه شرایط آب و هوایی را در نظر بگیرید. با استفاده از سقف متحرک نه تنها در زمستان بارش باران و برف را مهار می کنید بلکه همچنین سقف متحرک می توان در تمام طول روز از نور طبیعی هم بهره مند شد.

با سقف متحرک دیگر نیازی به نیروی دستی و اتلاف وقت اضافی برای بستن و باز کردن ندارند. وجود سقف متحرک در هر جای سرباز که مقابل تابش مستقیم نور آفتاب قرار دارد ، باعث میشود محوطه ای سر پوشیده را برای شما ایجاد کند.

سایبان برقی متین با سالها تجربه در زمینه ی فروش  , ساخت و  نصب سقف متحرک دارد توانسته است بالاترین کیفیت را در محصولات خود ایجاد کند.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه ی انواع سایبان برقی و سقف متحرک کافیست با ما تماس بگیرید .

 

 

ارتباط با سقف متحرک متین