قیمت سایبان های برقی

در این قسمت با موضوع قیمت سایبان های برقی همراه شما دوستان عزیز که قضد خرید سایبان برقی ها را دارید هستیم.
اما این قیمت ها چگونه حساب میشوند؟
چه چیزهایی میتواند در قیمت یک سایبان برقی تاثیر گذار باشد؟

قیمت سایبان های برقی بر حسب نوع آن ها

سایبان برقی به طور کلی به دو دسته برقی و دستی تقسیم میشود .
سایبان برقی دارای نیروی محرک بوده که این نیرو را موتور توبلار به کار رفته در این سازه ها تامین میکند . یعنمی فقط با استفاده از ریموت باز و بسته میشوند. اما سایبان های دستی برای تنظیم در زاویه دلخواه نیاز به نیروی دستی دارند. پس برقی بودن سایبان قیمت آن ها متفاوت کرده و بالاتر میبرد.

قیمت سایبان های برقی : تاثیر جنس پارچه

پارچه های سایبان برقی از مهم ترین عواملی هستند که روی قیمت آن تاثیر دارند . نوع پارچه ها با هم فرق کرده و بر اساس کیفیت پارچه سایبان ها قیمت پذیر می شوند.
سایبان برقی ها بنا بر کاربری آن ها پارچه های متفاوتی نیز مصرف میکنند. این پارچه ها اصلی ترین و مهم ترین عامل تفاوت در قیمت های سایبان ها میباشد.

قیمت سایبان های برقی : نوع اسکلت

نوع اسکلت سایبان برقی میتواند به نوع چوبی ، فلزی ، آلمینیومی و … تقسیم گردد. این سازه ها نیز در تعیین قیمت نقش بزرگی دارند.
اگر نیاز به خرید سایبان برقی دارید کافیست از طریق راه های ارتباطی آخر صفحه با ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان نیز دریافت کنید.
شما میتوانید با تماس با مشاوران سایبان برقی متین سوالات خود را در خصوص قیمت پرسیده و همچنین از این مشاوران مجرب سایبان برقی ، یک مشاوره کامل در خصوص انواع و انتخاب بهترین نوع سایبان برقی بگیرید.

همچنین با عضو شدن در شبکه های اجتماعی سایبان برقی مثل تلگرام و اینستاگرام ، از تغییرات و مدل های آن آگاه شده و درست ترین تصمیم را در خصوص انتخاب سایبان برقی بگیرید.