سایبان چتری

سایبان چتری و مزایایی استفاده از آن

سایبان چتری به دلیل مدل خود زیبایی ذاتی دارد و با انتخاب رنگ و طرح منحصر به فرد میتواند زیبایی دوچندان داشته باشد.

این قابلیت جدید که به آن بیش از پیش محبوبیت بخشیده است ، اتوماتیک بودن سایبان چتری های نسل جدید میباشد.
به این منظور که برای تنظیم کردن سایبان چتری در درجه دلخواه نیازی به نیروی دستی نبوده و تنها با یک ریموت میتوان آن را در هر درجه ای که مد نظر است تنظیم کرد.

سایبان چتری علاوه بر کاربرد هایش ، زیبایی را به محیط هدیه میدهد. تنوع رنگی بالا و انواع و اقسام مختلف سایبان چتری باعث شده دست مشتریان برای انتخاب سایبان چتری زیبا باز باشد.

سایبان چتری سازه ی ثابت و متحرکی است که به راحتی قابلیت جا به جایی و تغییر زاویه را دارند. سایبان های چتری از چندین نوع پارچه تشکیل شده اند که عبارتند از انواع : پارچه های برزنتی PVC سایبان چتری

سایبان چتری در ابعاد و سایزهای متفاوتی تولید میشود که در اصل کاربردهای متفاوتی دارد. سایبان چتری دارای سازه متفاوتی مثل پایه وسط و پایه کنار میباشد. در انتخاب سایبان چتری دوعامل در بین سایر عوامل بیشتر تعیین کننده است: اول کیفیت سایبان چتری و بعد قیمت سایبان چتری.

سایبان چتری به عنوان یکی از سایبان های پر فروش ایران ، برای مقاصد مختلف در محیط های مختلف استفاده میشود.

شرکت سایبان متین افتخار دارد که در کنار کیفیت بسیار عالی، قیمت سایبان چتری را نیز تا حد زیادی مناسب نموده و زمینه آسایش مشتریان خود را فراهم سازد. برای نصب سایبان چتری با سایبان متین تماس بگیرید.

برای ساخت  , نصب و خرید انواع سایبان چتری  با سایبان متین تماس بگیرید. کیفیت سایبان چتری به قیمتی که خریدار حاضر به پرداخت آن است متفاوت است.

 

ارتباط با سقف جمع شو متین