اجرای سایبان چتری بدنه چوبی توسط سایبان متین

من خودم به شخصه سایبان چتری را بیشتر از بقیه انواع سایبان ها دوست دارم. دلیل آن نیز شیکی و جذابیت زیادی است که به محیط میدهد.

یکی از مهم ترین دلایل خرید سایبان چتری ، این است که این نوع سایبان ها نیاز به تکیه گاهی برای نصب شدن ندارند ، خودشان به تنهایی یک پایه وسط دارند و میتواند در هرجایی از وجود آن ها بهره مند شد.

این نوع سایبان چتری که برای شما به اشتراک گذاشته ایم ، دارای پایه هایی چوبی بوده که بسیار در زیباتر کردن سایبان نقش داشته است.

ویژگی های پروژه ای که عکس هایش را در این متن مشاهده می کنید:

سایبان های چتری پایه وسط
بدنه چوبی
قطر 3 متر و 4متر
پارچه های نانو (ضدآب)
پایه های 20 کیلویی و 40 کیلویی

مزیت های استفاده از سایبان چتری:

سایبان چتری از نقاط تحت پوشش خود از تابش شدید و بی رویه آفتاب جلوگیری میکند در نتیجه گرم شدن بیش از حد فضای سایبان چتری رخ نداده و از آفتاب روزانه نیز در امان میماند.

_ رطوبت باران دیگر به فضای داخلی سایبان چتری راه ندارد و شما با خیال اسوده میتوانید از فضای خود لذت ببرید.

_ گردو خاک اضافی هوا در ناحیه مورد نظر تحت پوشش سایبان چتری به حداقل خواهد رسید.

_ سایبان چتری ها از خصوصیت چاپ تبلیغات بر روی سازه های خود برخود دار بوده  شما میتوانید با هزینه ای کمتر از تبلیغات یک المان تبلیغاتی موثر داشته باشید و به چاپ لوگو و محصولات خود بپردازید.

سایبان چتری در تنوع بالای مدل ها و رنگ به بازار ارائه شده و شما میتوانید سایبان چتری مورد نظرتان را متناسب با سلیقه و هماهنگ با مکان سفارش بدهید.

 

برای خرید سایبان چتری بدنه چوبی چگونه اقدام کنیم؟

اگر قضد خرید سایبان چتری در انواع و مدل های مختلف دارید ، از طریق راه های ارتباطی آخر صفحه با شرکت ساخت انواع سایبان متین تماس بگیرید.