>

سایبان پاسیو

سایبان پاسیو

سایبان پاسیو از عوامل موثر در دکوراسیون منزل به شمار میرود. ما در این جا به اختصار در مورد سایبان پاسیو توضیح می دهیم:

سایبان پاسیو نقش زیادی در خنکی هوای منزل دارد. در تابستان سایبان پاسیو برای جلوگیری از تابش مستقیم  آفتاب و ایجاد فضای خنک تر به اندازه 20 درجه سانتی گراد می باشد. وقتی منزلی سایبان پاسیو نداشته باشد دمای آن بالا بوده و تحمل این دما امکان پذیر نخواهد بود و باید برای آن اقدام به ساخت سایبان پاسیو کرد.

سایبان پاسیو های امروزی در دو نوع ابتدایی موجودند: سایبان پاسیو دستی و سایبان پاسیو برقی.  هر کدام از این سایبان پاسیو ها مزایای خاص خود را دارند.
سایبان پاسیو های برقی، تکیه‌گاه عمودی ندارند. در عوض بازوهای افقی دارند که قابلیت جمع شدن داشته و باعث ایجاد سایۀ مطلوبی می‌شود. سایبان پاسیو دستی را باید در هنگام نیاز به صورت دستی باز و بسته کرد.

سایبان پاسیو ها هم اکنون محبوبیت زیادی در میان مالکان منازل دارند.  با نصب سایبان پاسیو در مصرف انرژی به اندازه زیادی صرفه جویی میشود. سایبان پاسیو برای انواع ساختمان های که پاسیو دارند قابل نصب است.

از مزایای سایبان پاسیو به این موارد اشاره کرد :
1- با نصب سایبان پاسیو مکانی بلا استفاده منزلتان را به یک مکان رویایی تبدیل کنید.
2- سایبان پاسیو خصوصیت کنترل از راه دور را دارد و میتوان آنرا از داخل منزل هدایت کرد.
3- سایبان پاسیو تاثیر فروانی در دکوراسیون منزل دارد .
4- پارچه سایبان پاسیو مقاوم در برابر آفتاب و رطوبت می باشد.
5- با نصب سایبان پاسیو دمای منزل خود را 30 درجه خنک تر کنید.
6- سایبان پاسیو از تنوع رنگ و طرح بالای برخوردار است
7- سازه های به کار رفته در سایبان پاسیو مقاومت بالای در برابر نم داشته و ضد زنگ می باشد.
سایبان پاسیو

شرکت سایبان پاسیو متین با انجام پروژه های سخت و سابقه طولانی که در زمینه ساخت انواع سایبان ها به خصوص سایبان پاسیو  داشته، به این شهرت بالا رسیده است.  تولید سایبان پاسیو  از مواد اولیه مرغوب، فروش سایبان پاسیو با قیمت عالی و نصب سایبان پاسیو با سرعت اجرایی بالا از جمله اصول شرکت متین بوده و تا به امروز با رعایت آنها به موفقیت بالای رسیده است.

سایبان پاسیو

محصولات سایه ای که ما ارائه می دهیم شامل سایبان و سایر لوازم جانبی است. انتخاب ما شامل موارد زیر است:

آیا پاسیو شما بزرگ یا کوچک، باریک و یا وسیع است؟ می تواند یک سایبان که کاملا مناسب باشد برای پاسیو شما طراحی شود.  نوعی از سایبان های پاسیو  به یک دیوار  وصل می شود و می تواند از طریق میل لنگ یا موتور گسترش یابد.
محصولات سایه ای ما به سایبان پاسیو محدود نمی شود! سایبان پاسیو در هر دو سبک دستی و اتوماتیک استقرار در دسترس هستند. با نصب سایبان پاسیو اقدامی انجام می دهید که از فضای خود بهترین استفاده را داشته باشید و از اشکالات مزاحم و کنترل روشنایی اتاق لذت ببرید .
سایبان پاسیو کاملا اتوماتیک بوده، بنابراین زمانی که به آن نیاز دارید، می توانید از سایه آن استفاده کنید.
لوازم جانبی سایبان پاسیو : در هیچ جایی در فضای باز نصب سایبان بدون لوازم جانبی امکان پذیر نیست!  علاوه بر این، ما یک پوشش فصلی داریم که می توان آن را در هر یک از سایبان ها قرار دهیم. با نصب این پوشش می تواند عمر سایبان خود را از طریق حفاظت از آب و هوا، گرد و غبار و … افزایش داد.

قیمت سایبان پاسیو یکی از مهمترین معیارها برای خرید می باشد. قیمت سایبان پاسیو با توجه به ویژگی های مختلف و اجزای گوناگونی که دارد متفاوت است. سایز و ابعاد سایبان پاسیو، نوع پارچه استفاه شده در چادر سایبان پاسیو، جنس یراق آلات و نوع چاپ روی سایبان پاسیو میتوانند عوامل تعیین کننده قیمت سایبان پاسیو باشد.

همه محصولات سایبان متین در بسیاری از رنگ های مختلف پارچه و الگوهای در دسترس است. اگر شما زمانی که دوست داشتید در فضای پاسیو استراحت کرده و از فضای آزاد لذت ببرید، به علت آفتابی بودن هوا یا بارش شدید باران و برف نتوانستید این کار را انجام دهید؟  دیگر نگران نباشید با وجود یک سایبان پاسیو همه این مشکلات حل خواهد شد.

  • نصب سایبان پاسیو مدرن
    نصب سایبان پاسیو مدرن ساختمان های ویلایی
  • نصب سایبان پاسیو منزل آقای افروخته
    نصب سایبان پاسیو منزل آقای افروخته

چرا باید ما را انتخاب کنید؟
تولید و فروش سایبان پاسیو، سایبان اتوماتیک، سایبان پارکینگ ماشین، سایبان متحرک، سایبان چتری، سقف برقی، سایه بان خودرو، سقف متحرک، سقف جمع شونده، سقف برقی جمع شونده و با قیمت ارزان به همراه نگرش مشتری مداری حاکم بر فعاليت‌های شرکت از همان ابتدای راه موجب شده است تا افزايش خوشنودی مشتريان و بهبود کيفيت سایبان پاسیو را به ارمغان آورد.  نوآوری و خلاقيت مستمر برای ارايه‌ی خدمات نوين سایبان پاسیو ، افزايش کارآيی سایبان پاسیو، پشتيبانی فنی سایبان پاسیو و رقابت سالم و اصولی با رقيبان جزو مهم‌ترين اصول و ارزش‌های فعاليت‌های شرکت سایبان برقی متین می باشد.