اخبار سایبان برقی

برترین سایبان برقی های سال 2019 کدامند؟

6 سایبان برقی برتر سال 2019  از نظر کیفیت و قیمت مورد بررسی قرار گرفته و نتایج زیر حاصل از این بررسی است.

صدها سایبان برقی قابل خرید در بازار وجود دارد، اما چه عاملی یکی را بر دیگری برتری می‌دهد. معمولاً بیشتر انتخاب‌ها براساس کیفیت و ترکیبی از ویژگی‌ها و آپشن‌های موجود است.

در ادامه مطلب در این مقاله به موارد زیر ‌خواهیم پرداخت:

👈معرفی بهترین سایبان‌ های رولی سال 2019

👈کدام فاکتور در انتخاب بهترین سایبان برقی مهم است؟

👈اطلاعاتی در مورد مکانیسم سایبان‌ ها

👈خصوصیات پوشش پارچه سایبان‌ ها

👈ویژگی‌های خاص سایبان‌ ها

علاوه بر این، شما باید در مورد برخی جوانب مثبت و منفی محصولات مختلف اطلاعاتی کسب کنید. این مقاله خریداران مسکونی و تجاری را که به دنبال بهترین محصول برای املاک خود هستند، مورد هدف قرار می‌دهد.

مطلب بیشتر : سایبان برقی آشپزخونه یلدا خانوم 

انواع سایبان برقی و دستی موجود در بازار

انواع سایبان‌ های قابل جمع شو (رولی) دستی یا موتوری در بازار موجود هستند. آنها معمولاً روی یک محوطه، مغازه یا تراس گسترده می‌شوند و بعضی از آنها برای پنجره‌ها، درب‌های کشویی پارکینگ یا درب خروجی منزل و درب‌های دو جداره فرانسوی را سایه ایجاد میکنند.

برخی از سایبان‌ برقی ها در برابر آب مقاوم هستند، برخی دیگر فقط سایه ایجاد می‌کنند و ویژگی دیگری ندارند و بعضی از آنها نیز در برابر وزش باد شدید مقاومت می‌کنند.

برخی از سایبان‌ ها ویژگی‌ های قابل تنظیم برای طلوع و غروب خورشید را دارند و برخی از سایه بان‌ ها وجود دارد که در یک محفظه کاست به صورت نیمه یا کامل جمع می‌شوند.

سایبان برقی هایی که به روش‌های مشابه رول شده و به کار می‌روند، می‌توان از روشهای مختلفی برای باز کردن یا جمع کردن آنها استفاده کرد.

بازوهای جانبی مفصلی، بازوهای عمودی افتاده، بازوهای پنوماتیک بالارونده وجود دارد و هنوز هم برخی از آنها با وسیله‌ای مانند قیچی عمل می‌کنند. بسیاری از سایبان‌ ها شبیه سایبان پنجره غلتکی فنری هستند و برخی دیگر دارای پانل‌های افقی یا پره‌ها هستند.

هنگامی که در مورد سایبان فکر می‌کنیم، ممکن است سایبانی را که به صورت افقی از بالای سر گسترش یافته‌ را تصور کنیم که سایه یا محافظت در برابر باران ملایم را فراهم می‌کند. اما سایه بان‌های مشابه صفحه وجود دارد که سایه عمودی، محافظت از باران و حریم خصوصی را نیز فراهم می‌کنند.

شاید سایبان‌ برقی های برندهای مختلف مشابه به نظر برسند، اما یکسان نیستند. پس چگونه می‌توان تصمیم گرفت که کدام یک بهتر است و به بهترین وجه نیاز شما را برآورده می‌کند؟

6 سایبان برقی برتر سال 2019

برای کمک به آسانتر کردن انتخاب سایبان، در ادامه لیستی از 6 سایبان برقی برتر و سایبان رولی پر فروش سال 2019 گردآوری شده است. علاوه بر این، راهنمای خریدار ارائه شده تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید که کدام سایبان نیازهای شما را برآورده می‌کند.

✅سایبان رولی پالرمو پلاس (com Palermo Plus)

✅سایبان تجاری رولی Diensweek (سری M100)

✅سایبان سری 12 SG

✅سایبان رولی دستی Awntech LX

✅سایبان برقی نیمه کاست سری C کلاسیک

✅سایبان رولی XtremepowerUS

 سایبان رولی برقی پالرمو پلاس (RetractableAwnings.com Palermo Plus)

طبیعی است که سایبان‌ های با کیفیت بالا دارای قیمت گرانتری هستند. بسیاری از آنها در کارخانه‌ ها ساخته می‌شوند و خریداران به اندازه‌ی قیمتی که می‌پردازند کیفیت بهتری دریافت می‌کنند. پالرمو پلاس بهتری سایبان موتوری رولی در آمریکا است.

ویژگی های این مدل سایبان رولی برقی

این سایبان ساخته شده از آلومینیوم با کیفیت 6063 که پوشیده شده با پودر ®Qualicoat  برای محافظت، دارای بازوهای درجه تجاری بوده و نوار جلو در واقع سبک تر به نظر می‌رسد.

پالرمو پلاس سایبانی بی نقص برای خانه یا کسب و کار شماست. هندل قابل تنظیم آن یکی از بهترین‌های بازار است که از زاویه‌ی افقی 0 درجه تا زاویه شیب 70 درجه حرکت می‌کند.

زاویه تطبیق پذیر به معنای محافظت از تراس شما در برابر نور خورشید و آسیب‌های اشعه ماوراء بنفش در محیط داخلی است. شما می‌توانید آنرا روی دیوار، سقف، زیر طاق و ستون نصب کنید.

قطعات، مهندسی و طراحی سایبان ایتالیایی هستند. سایبان مدل پالرمو از بازوهای جانبی همپوشانی شده استفاده می‌کند تا امکان محافظت بیشتر از عرض آن فراهم شود.

نسخه پلاس می‌تواند برای گستردن در فضای کوچک 2 در 5/1 متر تا فضایی به اندازه عرض 16 متر و جلو آمدگی 4 متر، با استفاده از یک موتور و از یک قطعه پارچه آکریلیک استفاده شود!

میتوانید ورژن پلاس را با بیش از 400 سبک پارچه برزنت ، در رنگ‌های متفاوت با درج نام برند شما روی آن سفارش دهید .

همه آنها نور خورشید را مسدود کرده، فیلتر نور و مقاوم در برابر آب هستند. در صورت قطع شدن برق، گزینه‌ی لغو دستی موتور وجود دارد.

سایبان‌ های رولی پالرمو پلاس با یک لیست طولانی از به روزرسانی‌های اختیاری همراه است که سایبان برقی را به یک دستگاه توسعه دهنده خودکار اتاق در فضای باز تبدیل می‌کند.

آنها می‌توانند با هندل، سوئیچ دیواری، سوئیچ کلید، کنترل از راه دور، سنسورهای باد و حرکت، سنسور باران و آفتاب یا حتی از طریق تلفن همراه یا تبلت شما مدیریت شوند.

مطلب پیشنهادی :بهترین سایبان برقی بازویی با پارچه کره ای 

مزایا:

✔️قاب آلومینیومی پوشیده شده با پودر  ®Qualicoat

✔️عرض قابل تنظیم از 3/0 سانتی متر تا جلو آمدگی 4 متر

✔️همپوشانی بازوهای جانبی

✔️گزینه‌های انتخاب پارچه برزنت در چند رنگ

✔️تعداد زیادی از آپشن‌های در دسترس

✔️گزینه لغو دستی

✔️قاب آلومینیومی ضد زنگ 6063

✔️اجزای استیل ضد زنگ درجه دریایی 316li

✔️نگهداری و تمیز کردن آسان

✔️ضمانت 25 ساله بدون نرخ بندی

معایب:

✔️ندارد

قیمت:

10.000 – 1900 دلار

سایبان تجاری رولی Diensweek  (سری M100)

سایبان دستی Diensweek  در چین ساخته شده است و اغلب به عنوان یکی از بهترین سایبان های تزئینی برای مقاصد مسکونی در نظر گرفته می‌شود، چرا که به اندازه یک کالای تجاری استفاده نخواهد شد.

سری M100 فقط در دو اندازه ارائه می‌شود، 3 متر عرض با 2 متر جلو آمدگی و 7/3 متر عرض و 5/2 متر جلو آمدگی. آنها دارای سطح قابل تنظیم 45-15 درجه‌ای هستند که بسته به زاویه خورشید امکان تنظیم آسان را فراهم می‌کند.

این سایبان همراه با سخت افزار نصب شده برای دیوار و زیر طاق، به علاوه دستورالعمل‌های نصب ارائه می‌شود. کیفیت نصب بستگی به مجموعه مهارت شما و مواد متصل شده به بست‌ها دارد. در هنگام نصب خوب است که افراد اضافی در دسترس داشته باشید و فیلم‌هایی در مورد نحوه‌ی نصب برای بار اول را ببینید.

ساختار این مدل از سایبان دستی چیست ؟

قاب سایبان از آلومینیوم T5 ساخته شده است و جنس این مواد دارای دوام 280 گرم بر متر مربع است. پارچه آکریلیک در نوارها یا رنگ‌های جامد موجود بوده، مقاوم در برابر آب است، اما بهتر است در هنگام باران شدید جمع شود. جنس قاب و پارچه بادوام این سایه بان را بهترین گزینه برای مناطق بادی می‌کند که در آنها باد تا سرعت 32 کیلومتر در ساعت می‌وزد. با این حال، بهترین کار این است که در صورت عدم استفاده آن را جمع کنید و از آسیب‌های احتمالی در هوای بادی متوسط تا زیاد محافظت کنید.

 

مزایا:

✔️پارچه آکریلیک مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش، خوردگی و کپک زدگی

✔️لوله رولر فولادی محکم

✔️قاب آلومینیومی مقاوم در برابر زنگ

✔️مقاومت 32 – 26 کیلومتر در ساعت تست شده در مقابل شدت وزش باد

✔️شامل سخت افزار نصب شده

✔️ضمانت 5 ساله

معایب:

✔️موتوری نیست.

✔️پارچه در هنگام خیس شدن و پر آب شدن در معرض پارگی قرار می‌گیرد .

✔️دستورالعمل‌ های نصب مشخصی ندارد.

✔️در چین و فقط در دو اندازه استاندارد عرضه می‌شود.

قیمت:

600 – 400 دلار

سایبان رولی سری 12 SG

SG یک مدل دارای پروفیل باریک و یکی از بهترین سایبان‌ های رولی در چین است. اگرچه سری 12 SG گرانتر است، اما از مکانیزم دستی برای گسترده یا جمع کردن استفاده می‌کند.

ویژگی های این مدل سایبان رولی چیست؟

این نوع سایبان‌ ورژن الکتریکی و موتوری ندارد. همچنین در دو اندازه با عرض 6/3 متر با جلو آمدگی 3 متر یا با عرض 2/4 متر و جلو آمدگی 3 متر در دسترس است. پارچه سایبان‌ به رنگ بنفش یا خاکستری بوده و از اشعه ماوراء بنفش محافظت می‌کند. جنس پارچه مقاوم در برابر آب، رنگ پریدگی و کپک زدگی است.

قاب، بازوهای جانبی و نوار جلوی آن از جنس آلومینیوم T5 با روکش خاکستری و مقاوم در برابر خوردگی است. فنرهای موجود در بازوها به سفت نگه داشتن پوشش کمک کرده و همچنین جمع کردن بازوها را تسهیل می‌کند.

سایبان‌ SG مونتاژ شده و آماده نصب با سخت افزارهایی نظیر چوب و سنگ تراشی فقط برای دیوارها فروخته می‌شود. همچنین دارای دستورالعمل نصب و یک فیلم آموزش نصب است.

یکی از بهترین سایبان‌ ها در آسیا است و در صورت نیاز سایه گسترده‌ای را فراهم می‌کند.

اگرچه گستردن یا جمع کردن آن دشوار است، اما قابل تنظیم برای محافظت در برابر آفتاب با زاویه کم است. این کار را با همان هندلی که برای گستردن یا جمع کردن استفاده می‌شود می‌توان انجام داد. برگرداندن هندل به حالت زاویه‌ی پیش فرض قبل از تنظیم زاویه‌ی مورد نظر، می‌تواند کار شما را تسهیل کند.

مزایا:

✔️پارچه آکریلیک بادوام

✔️مقاوم در برابر کپک زدگی و رنگ پریدگی

✔️قاب آلومینیومی با روکش پودری

✔️داشتن سخت افزار نصب

معایب:

✔️فقط قابل نصب در دیوار است. هیچ گزینه نصب زیر طاق یا سقف وجود ندارد.

✔️رده بندی مقاومت در برابر باد ندارد. بنابراین مشتری نمی‌داند چه شدتی از باد را می‌تواند تحمل کند.

✔️فقط قاب تک رنگ و دو رنگ پارچه در دسترس است.

✔️گستردن و جمع کردن با هندل دستی دشوار است و هیچ گزینه موتوردار در دسترس نیست.

قیمت:

900-750 دلار

6 سایبان برقی برتر-سایه بان سری12 SG

سایبان رولی دستی Awntech LX

سایبان LX یک مدل دستی است که با قیمت متوسط 200 دلار می‌تواند به سمت چپ یا راست آن موتور اضافه کرد. این سایبان یکی از بهترین سایبان های رولی است که به یک محفظه کاست آلومینیومی جمع می‌شود و از همه اجزای سازنده در برابر آب و هوا محافظت می‌کند. همچنین پرندگان، حشرات و غیره را از پارچه دور نگه می‌دارد.

LX دارای سایه‌ی پنجره‌ای به عرض 5/1 متر و جلوآمدگی 1 متر، تا تراسی با عرض 3/7 متر و جلو آمدگی 35/3 متر را فراهم می‌کند. این سایبان با دو گزینه‌ی دارای 4 نیم پرده (والن) یا بدون نیم پرده نیز در دسترس است.

سایبان LX دارای بست‌های نصب دیواری است، اما بست‌های نصب سقف را هم می‌توان خریداری کرد. همچنین شامل دفترچه دستورالعمل و یک راهنمای اندازه گیری است.

سایبان LX دارای امکان تطبیق پذیری بالایی است. این سایه بان طراحی شده تا طیف گسترده‌ای از حق انتخاب انواع متریال را ارائه دهد تا بهترین خدمات را برای مصرف کننده فراهم کند.

داشتن بیش از 50 برای انتخاب سایه بان آکریلیک، پلاستیکی یا پلی استر در مواد جامد یا نوارها، این سایه بان را به یکی از قابل تنظیم ترین سایه بان‌های تولید شده تبدیل کرده است. مواد مذکور ضد اشعه ماوراء بنفش و مقاوم در برابر آب، کپک و رنگ پریدگی هستند. اما ضد آب نیستند.

قاب روکش شده با پودر و بازوهای جانبی این سایه بان، می‌توانند شدت باد تا 50 کیلومتر در ساعت را تحمل کنند، اما برای هوای نامناسب طراحی و تنظیم نشده‌اند.

این سایبان قابل تنظیم (0 – 15 درجه) برای محافظت گسترده در برابر آفتاب است. با وجود گزینه‌های موجود در اندازه‌های مختلف، سایبان LX تقریباً هر فضایی را پوشش می‌دهد و یکی از بهترین سایبان های مخصوص تراس است.

مطلب پیشنهادی : خرید سایبان برقی لوکس در تهران 

مزایا:

✔️حق انتخاب گسترده‌ای در انتخاب پارچه

✔️طیف وسیعی از اندازه‌های مختلف

✔️یک کاست محافظ کامل آلومینیومی

✔️دستی یا برقی بودن

معایب:

✔️گرانتر از بعضی سایبان ها

✔️نصب دشوار

✔️آویزان شدن پارچه هنگام خیس شدن

قیمت:

700-3000 دلار

سایبان برقی نیمه کاست سری C کلاسیک

سایبان برقی سری C به گونه‌ای طراحی شده است که کاربر پسند باشد. این سایبان دارای تنظیم دستی و قاب استیل 5/0 متر در 5/0 متر با استحکام بالا با لوله غلتکی آلومینیومی با قطر 8/0 متر است.

ویژگی های این مدل سایبان برقی چیست ؟

محفظه نیمه کاست آلومینیومی در هنگام جمع شدن کاملاً از پارچه‌ی سایبان محافظت می‌کند. تمام فلزهای این سایبان به رنگ خاکستری هستند.

این سایبان برقی کاملاً مونتاژ شده و با دستورالعمل و یک فیلم نصب ارائه می‌شود. سری کلاسیک از عرض 5/2 متر و جلو آمدگی 2 متر تا عرض 5 متر جلو آمدگی 3 متر در دسترس است.

این مدل از سایبان برقی دارای پارچه‌ی آکریلیک محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش و مقاوم در برابر رنگ رفتگی و کپک زدگی است.

قابل ذکر است که آکریلیک از پلاستیک یا پلی استر با دوام تر است. این ماده قابل تنفس است که به انتشار گرما در زیر سایبان برقی کمک می‌کند، بنابراین ضد آب یا مقاوم در برابر آب نیست. پارچه در انتخاب محدودی از نوارها یا گزینه‌های رنگ جامد موجود است.

سایبان برقی دارای بست‌های دیواری و سوفی (زیر طاق)، به علاوه سخت افزار استیل است. سیم برق 5 متر طول دارد و شامل ریموت است. اگر برق قطع شود، گزینه‌ی هندل دستی نیز وجود دارد، بنابراین سایبان همچنان می‌تواند باز یا بسته شود. باز کردن سایه بان برای سایه انداختن به هر سطح و تراسی آسان و راحت است.

مزایا:

✔️انتخاب عرض و جلو آمدگی‌های استاندارد

✔️موتوری بودن با ریموت

✔️سایه پارچه آکریلیک بادوام

✔️محافظ نیمه کاست آلومینیومی

معایب:

✔️سایبان تمایل به شکم دادن و آویزان شدن دارد.

✔️قاب فولادی می‌تواند خراشیده شده و زنگ بزند.

✔️حداکثر عرض فقط 5 متر و حداکثر جلو آمدگی فقط 3 متر است.

قیمت:

1000-1700 دلار

6 سایبان برقی برتر-سایبان برقی نیمه کاست

سایبان برقی رولی XtremepowerUS

بهترین قیمت در میان 6 سایبان‌ رولی برتر، سایبان قابل جمع شدن XtremepowerUS است. بنا به ادعای سازنده قاب آلومینیومی سفید پوشیده شده از پودری است که در برابر اکسیداسیون یا زنگ زدگی مقاومت می‌کند و برای استفاده در منزل یا مغازه محکم و بادوام است. هندل دستی بدون تلاش زیاد می‌تواند پوشش پلی استر را باز یا بسته کند.

ماده پلی استر در برابر آب و کپک مقاوم است و دارای مقاومت در برابر 95٪ از اشعه ماوراء بنفش است تا در هنگام استراحت در سایه آن از شما محافظت شود.

قابل تنفس بودن آن باعث می‌شود که زیر آن خنک تر شود، اما این ویژگی با ضد آب یا مقاوم در برابر آب بودن منافات دارد.

ویژگی های این نوع سایبان برقی رولی

هنگامی که این سایبان‌ به طور جزئی یا به طور کامل گسترده شود، سایه‌ای به تراس و پنجره‌ها فراهم می‌کند که به خنک نگه داشتن همه کمک می‌کند.

این سایبان‌ در اندازه‌ های مختلف از 8/1 در 5/2 متر تا 3 در 6/3 و انتخاب محدودی از رنگ سایبان‌ موجود است. بازوهای جانبی برای حمایت از نوار جلویی و ایجاد مقداری سفتی در پارچه گسترش می‌یابند. برای اینکه جلوه‌ ای زیباتر به سایبان‌ داده شود، نیم پرده (والن) قابل جابجایی هم وجود دارد.

اغلب بست‌ های نصب همراه با سایبان‌ ارائه می‌شود، اما بسته به نوع دیواری که بر روی آن نصب می‌شود، باید سخت افزار لازم را خریداری کنید.

راهنمای همراه سایبان‌ جزئیات سایزهای پیشنهادی و انواع سایبان‌ را توضیح می‌دهد. هنگام نصب حتماً کمک نفر دوم مورد نیاز خواهد بود.

مزایا:

✔️قیمت ارزان دارد.

✔️قاب با روکش پودری زنگ نمی‌زند.

✔️به طور گسترده در دسترس است.

معایب:

✔️مونتاژ مورد نیاز است.

✔️شامل سخت افزار نصب نمی‌شود.

✔️دارای پارچه پلی استر است که معمولاً خیلی سریع در مقابل خورشید پوسیده شده و متلاشی می‌شود.

قیمت:

125-180 دلار

6 سایبان برقی برتر- سایبان برقی رولی XtremepowerUS

راهنمای خرید بهترین سایبان برقی 

قطعاً در هنگام انتخاب سایبان برقی برای خانه یا مغازه‌ تان گزینه‌های بسیاری وجود دارد. بهترین سایبان ها چند ویژگی مشترک دارند، اما هر کدام ویژگی های منحصر بفرد خود را دارند. این راهنمای خرید برای برجسته کردن اجزای کلیدی گردآوری شده است که سایبان‌ ها را از هم متمایز می‌کند. در واقع چون توجه سازنده به این جزئیات است، آنها را در بین 6 سایبان برقی برتر سال 2019 قرار می‌ دهد.

مطلب بیشتر : روش شستشو و تمیز کردن سایبان برقی

مکانیسم سایبان برقی چیست؟

بهترین سایبان‌ برقی و رولی طیف گسترده‌ای از قیمت‌ها را پوشش می‌دهند. رنج قیمت از 125 دلار شروع شده تا 10000 دلار ادامه دارد.

کلیه سایبان‌ رولی دارای مکانیزم هندل برای باز یا بسته کردن پارچه هستند. حتی سایبان‌ برقی یا موتوری معمولاً دارای حلقه‌ای برای هندل دستی هستند. در حقیقت بسیاری از آنها حلقه‌های اضافی دارند. حلقه‌های اضافی روی هر بازو برای تنظیم سطح هندل است.

مکانیزم آنها غلتکی است. با چرخش هندل یا دنده‌ی موتور، پارچه باز می‌شود.  شرکت‌ها از انواع مختلف دنده استفاده می‌کنند، اما برخی از آنها برای دوام از چرخ دنده مارپیچی استفاده می‌کنند.

بازوهای فنری پر شده به بیرون کشیدن و سفت نگه داشتن آن کمک می‌کند. بازوهای جانبی تقریباً همیشه با فنر بارگیری می‌شوند، بنابراین وقتی میله جلو به سمت خارج حرکت می‌کند، بازوها دراز می‌شوند و به نگه داشتن سایبان‌ برقی در ارتفاع مشخص کمک می‌کنند. بسیاری از قطعات سایبان‌ از آلومینیوم، فولاد و نایلون یا پلاستیک هستند.

مواد قاب (چارچوب) سایبان ها

بهترین سایبان‌ ها اغلب از آلومینیوم پوشیده شده با پودر از برند ® Qualicoat برای بازوها و قاب‌ ها استفاده می‌کنند. قطعات آلومینیوم سبک تر هستند و زنگ نمی‌زنند، حتی اگر خراشیده شوند.

به همین دلیل در حال حاضر برخی از تولید کنندگان از لوله‌های غلتکی آلومینیومی به جای فولادی استفاده می‌کنند. همچنین احتمال زنگ زدگی اتصال‌ها و قطعات متحرک کمتر می‌شود.

همچنین محفظه نیمه و تمام کاسِتی که توسط برخی از برندها ارائه می‌شود، اغلب آلومینیوم است. اتصالات و مفصل‌ها از قطعات استیل ضد زنگ با سرپیچ‌های نایلونی استفاده می‌کنند تا اتصالات به راحتی حرکت کنند.

همچنین اتصالات بر روی بهترین سایه بان‌های داخلی تراس رولی مانند مدل پالرمو پلاس تقویت می‌شوند تا از دوام بیشتری برخوردار شوند. در داخل بازوها هم کابل استیل با فنر یا زنجیره‌ای از فنرها از جنس استیل ضد زنگ قرار داده می‌شود.

کابل‌های فولادی زنگ می‌زنند در حالی که زنجیره‌های ضد زنگ استیل زنگ نمی‌زنند و علاوه بر این زنجیره‌های استیل ضدزنگ بسیار قوی تر از کابل‌های فولادی هستند. فنرها به بازوها کمک می‌کنند و همچنین سایبان‌ ها را محکم نگه می‌دارند.

انواع پارچه‌ های مورد استفاده در سایبان ها

پارچه آکریلیک از ماندگاری بیشتری نسبت به پلاستیک، پلی استر یا بوم پنبه برخوردار است. این پارچه رنگ و شکل را حفظ کرده و رطوبت را بهتر دفع می‌کند و باعث می‌شود که نسبت به کپک نیز مقاومتر باشد.

هرچه حق انتخاب پارچه با تنوع بیشتری در دسترس باشد و سفارش شما ویژه تر شود، زمان تحویل سایبان شما طولانی تر خواهد بود.

همچنین در این شرایط به احتمال زیاد شما می‌توانید رنگ و طرحی را پیدا کنید که با مبلمان منزل یا تراس یا برند شرکت شما مطابقت داشته باشد.

برخی پارچه‌ها قابل تنفس هستند، به این معنی که رطوبت را از خود عبور می‌دهند. این نوع مواد به جریان هوا کمک می‌کنند و ناحیه سایه دار را خنک تر می‌کنند. سایبان های  ضد آب امکان گردش هوای خنک کننده مشابه را نمی‌دهند. اما در مقابل تراس را در باران سبک خشک نگه می‌دارند.

رنگ مناسب برای پارچه سایبان چیست؟

خوب است به یاد داشته باشید که رنگ‌های روشن گرما را منعکس می‌کنند، در حالی که رنگهای تیره آن را جذب می‌کنند. پارچه باید به اندازه کافی بزرگ باشد تا سایه را برای محل نشستن در فضای باز شما فراهم کند. علاوه بر این، هر چقدر شما برای کاهش گرما در منزل یا محل کارتان پنجره یا درها را سایبان بزنید، به همان اندازه منزل یا محل کارتان محافظت می‌شود.

افزودن انواع آپشن ها به سایبان برقی 

لیست گزینه‌های بالقوه به تولید کننده بستگی دارد. پارچه‌های خاص، رنگ‌ها و حتی نیم پرده‌ها و به ویژه موتور الکتریکی گزینه‌های مختلفی هستند که تولید کنندگان ارائه می‌دهند.

در صورت وجود گزینه‌ی موتور به روز رسانی‌ها و امکانات اضافی نیز ایجاد می‌شود. گزینه‌های کنترل از راه دور، سنسورهای خورشید، باران، باد و حرکت، حتی تایمر می‌تواند همراه با سایبان ارائه شود. این گزینه‌ها برای هر دو سیستم عامل اندورید و iOS نیز فعال هستند.

همچنین برخی از شرکت‌ها هیتر گرمایشی، بلندگو های استریو و نورپردازی نیز ارائه می‌ دهند که می‌توانند در مدل‌های مختلفی ساخته شده یا به سایبان افزوده شوند. سوئیچ‌ های دیواری بی سیم برای کنترل سایبان و صفحه کلیدهای قابل برنامه ریزی دیجیتالی هم وجود دارد که می‌توانند نصب شوند.

بدین ترتیب لیست گزینه‌ها می‌تواند به اندازه‌ی عمق کیف پول شما بلند باشد.

نتیجه گیری و پیشنهاد بهترین سایبان برقی

با وجود گزینه‌ های زیادی که در دسترس است، می‌توان فهمید که انتخاب سایبان چقدر می‌تواند دشوار باشد. امیدواریم که هنگام تصمیم گیری برای خرید بهترین سایبان برقی رولی برای جلوی مغازه یا تراس، اطلاعات مورد نیازتان را در این راهنمای خریدار پیدا کنید.

از میان 6 سایبان برقی برتر سال 2019 که در بالا مورد بررسی قرار گرفت، پالرمو پلاس بهترین سایبان نسبت به قیمت است. این سایبان قوی، خوب ساخته شده و با دوام است و در برابر بیشتر طوفان‌ ها مقاومت می‌ کند و 25 سال ضمانت بی قید و شرط دارد. می‌ توان از آن برای کاربردهای مسکونی یا تجاری استفاده کرد و نصب و نگهداری آن آسان است.

منبع : https://retractableawningsreviews.com

سایبان برقی با کیفیت از کجا تهیه کنیم ؟

برای خرید بهترین سایبان برقی با کیفیت و قیمت مناسب میتوانید با بهترین شرکت عرضه کننده انواع سایبان برقی ، سایبان متین بهترین سایبان برقی ، با قیمت مناسب و کیفیت بالا را سفارش دهید.

سایبان متین در تمام ایران نمایندگی دارد که میتوانید برای سفارش با نماینده های شهر خود در ارتباط باشید و سایبان برقی مورد نظرتان را به آن ها سفارش دهید. برای مشاهده ی نمایندگی ها کافیست روی لینک زیر کلیک کنید.