اخبار سایبان سایبان اتوماتیک سایبان برقی

نکات مهم درباره ساخت سایبان برقی

ساخت سایبان برقی میتواند برای استفاده در فضاهای مختلف صورت گیرد. اگر برای فضای باز خانه یا ویلا سایبان لازم دارید باید نکات مهم درباره ساخت سایبان برقی را بدانید. سایبان به طور کلی برای انداختن سایه در و جلوگیری از ریزش آب باران و برف استفاده میشود. مقاومت و کاربرد سایبان در فصول مختلف مهم است و از این جهت توجه به این نکات را ضروری میکند.

اولین نکته این است که بدانید برای چادر سایبان تنوع زیادی در طرح و رنگ وجود دارد. میتوانید متناسب با فضا و دکوراسیون محل زندگی خود طرح سایبان را انتخاب کنبد. اما چادرهای طرح دارد هزینه بیشتری برای ساخت دارند. اما این چادر ها خنک تر هستند و نور بیشتری را برای شما فراهم میکنند.

اگر میخواهید در عین داشتن سایه، نور را هم از دست ندهید، جادرهای طرح دار بهترین انتخاب هستند. سایبان با پوشش چهارخانه میتواند سایه بهتری برای شما ایجاد کند و خنکی خوبی را داشته باشید. مشکل این چادر این است که برای فصول سرد مناسب نیست.

مواد موردنیاز برای ساخت سایبان برقی میتواند بر اساس اقلیم زندگی شما تعیین شود. اگر ساکن مناطق سردسیر هستید برای ساخت سایبان میتواند از ورق های فولادی برای ساخت استفاده کنید. برای نصب هم محلی را در نظر بگیرید که بیشترین نور و گرما را دریافت میکند.

در مناطق گرم و خشک برای ساخت سایبان از ورق پلی کربنات استفاده میشود. بیشتر کاربرد سایبان برقی برای تنظیم نور و گرما در این آب و هوا است. قیمت تمام شده مصالح و طرح و شکل سایبان برای این مناطق متفاوت است.

مطالب مرتبط :

سایبان چتری دفتر واردات موبایل

سوالات متدوال در درباره خرید و نصب سایبان

سایبان چتری دفتر خدمات ارتباطی

نکات مهم درباره ساخت سایبان برقی

نگهداری از سایبان برقی 

از دیگر نکات مهم درباره ساخت سایبان برقی این است که شیب این سایبان نسبت به جنس آن متفاوت است. برخی سایان های پارچه ای قابلیت تحمل برف و باران را ندارند. از این رو باید به میزان مشخصی شیب برای تخلیه آب در نظر گرفته شود. سنگینی آب روی سایبان برقی میتواند فرم آنرا عوض کند و به چادر آسیب بزند.

برخی چادرها تحمل آب باران و برف را ندارند و از این جهت نیاز است تا شیبی برای تخلیه آب در نظر گرفته شود. محل نصب سایبان برقی نیز قوانین خاصی دارد. به طور مثال نصب سایبان روی پشت بام به منزله ساخت اضافه محسوب میشود و مشمول جریمه شهرداری خواهد بود. قبل از نصب سایبان حتما از شهرداری منطقه خود سوال کنید و قوانین را بررسی نماید.

پیش از نصب حتما تعداد پست ها و میخ های سایان را مشخص نمایید. ممکن است تعداد پست ها زیاد باشد و میخ ها ریزتر. گاهی بسته به سبک خانه ممکن است بخواهید از میخ های بزرگ تر و محکم تری استغاده کنید. در انتخاب سایبان خود حتما به آب و هوای محل زندگیتان توجه داشته باشید. بهتر است شدت باد را حتما در نظر بگیرید. سایبان برقی قابلیت نصب سنسور دارد. از این جهت میتوانید با نصب سنسور کار خود را در تشخیص باد راحت کنید. به این ترتیب سایبان از وزش باد در امان است.

در خرید سایبان به این نکته توجه کنید که انتخاب شما برای هرکدام از قابلیت ها سایبان برقی میتواند روی هزینه تاثیر گذار باشد. البته قطعا این هزینه در مقابل کارکرد سایبان مقرون به صرفه خواهد بود. بهترین راه حل مشورت با شرکت تولید کننده سایبان است.

سایبان متین سایبان برقی

محافظت از سایبان در برابر باران و برف

از نکات مهم درباره ساخت سایبان برقی استقاده از آن برای ایجاد خنکی در فصل تابستان است. در هوای گرم میتوانید با خیال آسوده زیر سایبان بنشینید و از هوای آزاد لدت ببرید. سایبان برقی در این فصل میتواند محل خوبی را برای استراحت و گذران وقت به وجود بیاورد.

اما در زمستان، باد و باران میتواند آسیب جدی به سایبان وارد کند. هوا در این فصول قابل پیش بینی نیست و بادهای شدیدی میوزد. برای محافظت از سایبان برقی در این فصول بهتر است از پارچه ضدآب استفاده شوند. اما بیشترین آسیب به سایبان برقی در اثر وزش شدید باد است. یا باز ماندن سایبان به مدت زیاد در زیر آفتاب میتواند آنرا از بین ببرد. پس حتما در مواقعی که به ان نیاز ندارید سایبان را جمع کنید و آنرا ببندید.

اگر سایبان برقی شما از شیب کافی برای تخلیه آب بهره مند نیست حتما با شرکت سازنده تماس بگیرید. مهم است که سایبان تنظیم باشد تا آب داخل آن جمع نشود. جمع شدن آب باران به چارچوب و چادر سایبان آسیب وارد میکند. در مورد برف هم همین است. برف سنگین چادر را خم میکند. بهتر است برف را از روی سایبان بتکانید و سایبان را جمع کنید. سایبان برقی به وسیله ریموت قابل کنترل است و میتوانید در این شرایط آب و هوایی به آسانی آنرا ببنید.

مطالب مرتبط :

سایبان چتری دفتر فروش و نصب تجهیزات مخابراتی

سایبان اتوماتیک دفتر نمایندگی فروش منسوجات

سایبان اتوماتیک فروشگاه چرم مصنوعی

خرید و نصب سایبان برقی برای خانه 

اگر برای محل زنگی خود به دنبال یک سایبان برقی مناسب و مقاوم هستید، با ما تماس بگیرید. شرکت سایبان متین اولین تولید کننده انواع سایبان در ایران، میتواند محصول مناسب با سلیقه و نیاز شما را فراهم نماید. ما با سالها تجربه در زمینه ساخت و فروش سایبان مغازه، سایبان پارکینگ، سقف متحرک و … آماده پذیرش سفارشات شما عزیزان هستیم.برای ارتباط با ما و ثبت سفارش از طریق لینک زیر اقدام کنید. اگر ساکن شهرستان هستید برای اطلاع از شرایط نمایندگی شهر خود با ما تماس بگیرید.