>

سقف متحرک

سقف متحرک

سقف متحرک

استفاده از سقف متحرک برای جلوگیری از تابش شدید نور خورشید و اشعه های مضر آن به منطقه تحت پوشش خود و همچنین رطوبت برف و باران، حتی گرد و خاک برای مشتریان عزیز تهیه میشود.

با استفاده از سقف متحرک می توانید از استخر و … خانه تان لذت ببرید بدون اینکه شرایط آب و هوایی را در نظر بگیرید. با استفاده از سقف متحرک نه تنها در زمستان بارش باران و برف را مهار می کنید بلکه  با وجود سقف متحرک می توان در تمام طول روز از نور طبیعی هم بهره مند شد.

سقف متحرک محصول جدیدی است که با توجه به کاربردهای متنوعش به سرعت در حال گسترش در بازار است. سقف متحرک با تامین آسایش و در عین حال ایجاد زیبایی تبدیل به یک وسیله ی پرطرفدار شده است. سقف متحرک متین در انواع تولید میشود و به عنوان یک پوشش ثانویه در قسمت های مختلف ساختمان نصب میشود.  در کشور ایران برای تهیه و ساخت سقف متحرک بنا بر تنوع آب و هوا باید در هر منطقه از متریال و پارچه خاص مقاوم و سازگار با شرایط همان منطقه استفاده میشود. سقف متحرک همان گونه که  واضح است ، با توجه به اتوماتیک بودن آن و استفاده از ریموت ، به راحتی باز و بسته شده و موتور به کار رفته در آن کاملا بی صدا میباشد.

از جمله نکات قابل توجه در تولید سقف متحرک می توان به موارد زیر اشاره کرد :

باید سازه بکار برده شده در سقف متحرک در مقابل رطوبت، سرما و باد مقاوم باشد. با نصب سقف متحرک از طبیعت زیبای و دل نشین ویلای خود لذت ببرید. برای ساخت کالای با کیفیت باید از مواد اولیه مرغوب و درجه یک در ساخت آن استفاده کرد، سایبان متین با سالها سابقه طولانی که در زمینه تولید و ساخت سقف متحرک، سقف جمع شونده و سقف برقی داشته تولید کالای با کیفیت را سر لوحه کار خود قرار داده است.

برای ساخت انواع سقف متحرک با سایبان متین تماس بگیرید. کیفیت سقف متحرک به قیمتی که خریدار حاضر به پرداخت آن است متفاوت است.

 

محصولات سقف متحرک

 • سقف متحرک رستوران های شیک
  سقف متحرک رستوران های شیک
 • سقف متحرک ویلای آقای شادمان
  سقف متحرک ویلای آقای شادمان
 • نصب سقف متحرک برای رستوران ها
  نصب سقف متحرک برای رستوران ها
 • نصب سقف متحرک ساختمان های اداری
  نصب سقف متحرک ساختمان های اداری