>

سقف متحرک

سقف متحرک

سقف متحرک

سقف متحرک

استفاده از سقف متحرک برای جلوگیری از تابش شدید نور خورشید و اشعه های مضر آن به منطقه تحت پوشش خود و همچنین رطوبت برف و باران، حتی گرد و خاک برای مشتریان عزیز تهیه میشود.

با استفاده از آن نه تنها در زمستان بارش باران و برف را مهار می کنید بلکه  با وجود آن می توان در تمام طول روز از نور طبیعی هم بهره مند شد.

انتخاب آن بر اساس آب و هوا

سقف متحرک محصول جدیدی است که با توجه به کاربردهای متنوعش به سرعت در حال گسترش در بازار است. با تامین آسایش و در عین حال ایجاد زیبایی تبدیل به یک وسیله ی پرطرفدار شده است.

به عنوان یک پوشش ثانویه در قسمت های مختلف ساختمان نصب میشود. در کشور ایران برای تهیه و ساخت آن بنا بر تنوع آب و هوا باید در هر منطقه از متریال و پارچه خاص مقاوم و سازگار با شرایط همان منطقه استفاده میشود.

همان گونه که  واضح است ، با توجه به اتوماتیک بودن آن و استفاده از ریموت ، به راحتی باز و بسته شده و موتور به کار رفته در آن کاملا بی صدا میباشد.

از جمله نکات قابل توجه در تولید سقف متحرک می توان به موارد زیر اشاره کرد :

باید سازه بکار برده شده در مقابل رطوبت، سرما و باد مقاوم باشد. با نصب سقف متحرک از طبیعت زیبای و دل نشین ویلای خود لذت ببرید.

برای ساخت کالای با کیفیت باید از مواد اولیه مرغوب و درجه یک در ساخت آن استفاده کرد. سایبان متین با سالها سابقه طولانی که در زمینه تولید و ساخت ، سقف جمع شونده و سقف برقی داشته تولید کالای با کیفیت را سر لوحه کار خود قرار داده است.

برای ساخت انواع سقف متحرک با سایبان متین تماس بگیرید. کیفیت آن به قیمتی که خریدار حاضر به پرداخت آن است متفاوت است.

پروژه های سقف متحرک

 • سقف متحرک رستوران های شیک

  سقف متحرک رستوران های شیک

  anemptytextlline
  سقف متحرک رستوران های شیک سقف متحرک متین در انواع گوناگون تولید شده و به عنوان یک پوشش ثانویه در قسمت بیرونی ساختمان نصب میشود. برای ساخت انواع سقف متحرک با سایبان متین تماس بگیرید. کیفیت سقف متحرک به قیمتی که خریدار حاضر به پرداخت آن است متفاوت است. سایبان برقی متین با...
 • سقف متحرک رستوران آسمان

  نصب سقف متحرک برای رستوران ها

  anemptytextlline
  نصب سقف متحرک برای رستوران ها سقف متحرک متین در انواع گوناگون تولید شده و به عنوان یک پوشش ثانویه در قسمت بیرونی ساختمان نصب میشود. برای ساخت انواع سقف متحرک با سایبان متین تماس بگیرید. کیفیت سقف متحرک به قیمتی که خریدار حاضر به پرداخت آن است متفاوت است. سایبان برقی متین...
 • نصب سقف متحرک ساختمان های اداری

  نصب سقف متحرک ساختمان های اداری

  anemptytextlline
  نصب سقف متحرک ساختمان های اداری سقف متحرک متین در انواع گوناگون تولید شده و به عنوان یک پوشش ثانویه در قسمت بیرونی ساختمان نصب میشود. برای ساخت انواع سقف متحرک با سایبان متین تماس بگیرید. کیفیت سقف متحرک به قیمتی که خریدار حاضر به پرداخت آن است متفاوت است. سایبان برقی متین با...
 • سقف متحرک رستوران آسمان

  سقف متحرک رستوران آسمان

  anemptytextlline
  سقف متحرک رستوران آسمان سقف متحرک متین در انواع گوناگون تولید شده و به عنوان یک پوشش ثانویه در قسمت بیرونی ساختمان نصب میشود. برای ساخت انواع سقف متحرک با سایبان متین تماس بگیرید. کیفیت سقف متحرک به قیمتی که خریدار حاضر به پرداخت آن است متفاوت است. سایبان برقی متین با سالها...

One comment

 • میشه در مورد متریال پارچه در اب هوای گرم و شرجی توضیح بدین ممنون؟

Add Comments