>

سقف متحرک

سقف متحرک

سقف متحرک

سقف متحرک

استفاده از سقف متحرک برای جلوگیری از تابش شدید نور خورشید و اشعه های مضر آن به منطقه تحت پوشش خود و همچنین رطوبت برف و باران، حتی گرد و خاک برای مشتریان عزیز تهیه میشود.

با استفاده از آن نه تنها در زمستان بارش باران و برف را مهار می کنید بلکه  با وجود آن می توان در تمام طول روز از نور طبیعی هم بهره مند شد.

انتخاب آن بر اساس آب و هوا

سقف متحرک محصول جدیدی است که با توجه به کاربردهای متنوعش به سرعت در حال گسترش در بازار است. با تامین آسایش و در عین حال ایجاد زیبایی تبدیل به یک وسیله ی پرطرفدار شده است.

به عنوان یک پوشش ثانویه در قسمت های مختلف ساختمان نصب میشود. در کشور ایران برای تهیه و ساخت آن بنا بر تنوع آب و هوا باید در هر منطقه از متریال و پارچه خاص مقاوم و سازگار با شرایط همان منطقه استفاده میشود.

همان گونه که  واضح است ، با توجه به اتوماتیک بودن آن و استفاده از ریموت ، به راحتی باز و بسته شده و موتور به کار رفته در آن کاملا بی صدا میباشد.

از جمله نکات قابل توجه در تولید سقف متحرک می توان به موارد زیر اشاره کرد :

باید سازه بکار برده شده در مقابل رطوبت، سرما و باد مقاوم باشد. با نصب سقف متحرک از طبیعت زیبای و دل نشین ویلای خود لذت ببرید.

برای ساخت کالای با کیفیت باید از مواد اولیه مرغوب و درجه یک در ساخت آن استفاده کرد. سایبان متین با سالها سابقه طولانی که در زمینه تولید و ساخت ، سقف جمع شونده و سقف برقی داشته تولید کالای با کیفیت را سر لوحه کار خود قرار داده است.

برای ساخت انواع سقف متحرک با سایبان متین تماس بگیرید. کیفیت آن به قیمتی که خریدار حاضر به پرداخت آن است متفاوت است.

پروژه های سقف متحرک

 • سقف جمع شونده اجرا شده

  anemptytextlline
  سقف جمع شونده اجرا شده توسط سایبان متین اجرا شده در رشت ( با همکاری نماینده محترم جناب آقای بالادست) ویژگی های این پروژه: ابعاد 4 در 2 پارچه PVC 850 گرم ظاهر زیبا و خاص سقف جمع شو میتواند برای شما یک سقف موقت باشد که در هنگام لزوم از آن استفاده کنید. سقف...
 • سقف جمع شو الهیه تهران

  anemptytextlline
  سقف جمع شو الهیه تهران اجرای سقف جمع شو آقای جلیلی الهیه تهران اجرا شده توسط گروه سایبان متین با امکان نورپردازی و دارا بودن از نیروی موتور برقی برای باز و بسته کردن با ریموت در ادامه ویدیویی از این سقف جمع شو را مشاهده میکنیم. همانطور که دیدید شما میتوانید با سقف...
 • سقف متحرک رستوران رستا

  سقف متحرک رستوران رستا

  anemptytextlline
  سقف متحرک رستوران رستا(بام لند) اجرا توسط سایبان متین سقف متحرک رستوران رستا از جدیدترین و بروزترین نوع پوشش های متحرک می باشد. سقف های متحرک و برقی دارای سازه های آلومینیومی و بوسیله پارچه هایی از جنس pvc پوشانیده شده اند. این سیستم ها به شکلی طراحی شده اند که در...
 • بزرگترین سقف متحرک استان گیلان

  بزرگترین سقف متحرک استان گیلان

  anemptytextlline
  بزرگترین سقف متحرک استان گیلان اجرای بزرگترین سقف متحرک استان گیلان در شهر رشت توسط شرکت سایبان متین با همکاری نماینده محترم جناب آقای اکبرزاده تصاویر پروژه: (عکس های به کار رفته در این متن از نمونه کارهای سایبان متین است) سقف برقی به طور کلی به دو دسته برقی و دستی تقسیم...

One comment

 • میشه در مورد متریال پارچه در اب هوای گرم و شرجی توضیح بدین ممنون؟

Add Comments