اخبار سقف برقی سقف متحرک

سقف متحرک ریموت دار

سقف متحرک ریموت دار یک سازه ی آلومینیومی میباشد که در فضا های بسیاری مثل رستوران و کافی شاپها، روف گاردن، استخر، پاسیو و … امکان استفاده از آن میسر میباشد.

گاهی اوقات سقف متحرک جهت ایجاد فضا های جدید در منازل مسکونی به منظور ایجاد مکانی دنج و رفع خستگی و دورهمی های صمیمی و گرم در خدمت اهالی خانواده قرار میگیرد.

امکانات سقف متحرک برای شما عزیزان

سقف متحرک ریموت دار این امکان را به صاحبان کسب و کار میدهد تا فضای بیشتری جهت ارائه خدمات به مشتریان خود داشته باشند.سقف برقی را میتوان در ادارات برای ایجاد فضای VIP جهت برگزاری جلسات خاص و پذیرایی از افراد و مهمانهای ویژه استفاده نمود.
در برخی موارد جهت پوشش استخر و جهت محیا نمودن استخر برای استفاده 4 فصل از آن ایجاد میگردد.پارچه های با کیفیت و طرحهای متفاوت میتواند باعث روشنتر و متفاوت جلوه دادن محیط داخلی سقف گردد.

دور تا دور سقف متحرک به وسیله شیشه های متحرک میتواند پوشیده شود سیستم تخلیه آب یکپارچه سقف متحرک پارچه ای هرگونه بارش جوی را از سیستم خارج میکند ضمن اینکه خود پارچه نیز ضد آب میباشد.

سقف متحرک ریموت دار برای راحتی شما مشتریان عزیز است که بتوانید فقط با در دست داشتن یک ریموت آن را باز و بسته کنید و به راحتی بتوانید بدون دخالت نیروی دستی آن را باز و بسته کنید.

نگران صدای سقف برقی در هنگام باز و بسته شدن نباشید چون هیچگونه صدایی ندارد و باعث اذیت شدن شما نمی شود.

سقف متحرک ریموت دار به عنوان بهترین گزینه برای شمایی است که میخواهید یک سایه ی امن و آرامش برای خود و خانواده تدارک ببینید.

برای دیدن نمونه های بیشتر کار شده توسط سایبان برقی متین میتوانید به قسمت پروژه ها مراجعه کنید.

برای داشتن بهترین سقف متحرک ریموت دار میتوانید با سایبان برقی متین در ارتباط باشید : 

دفتر مرکزی : تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، نبش خیابان ۵ ، پلاک ۶، واحد ۱۷

☎️ 50 10 36 22 021

☎️ 51 10 36 22 021

☎️ 52 10 36 22 021

📲  32 77 100 0912

📠 39 17 35 22 021

مشاوره رایگان از 9 صبح تا 9 شب