>

سقف جمع شو

سقف جمع شو

سقف جمع شو یا همان سقف متحرک محصولی جدید از سایبان برقی هاست که مدرن و کارآمد برای انواع محیط می باشد.

همان سقف جمع شو بخاطر سبک بودن و همینطور دوام و محکم بودن پارچه ، باز و بسته کردن راحت آن ، یک ایده و محصولی از لحاظ معماری مناسب و به صرفه اقتصادی برای رستوران و کافی شاپ های سرباز و به صورت کلی فضاهای بدون کاربری به شمار می آید.

در کشور ایران برای تهیه و ساخت سقف جمع شو  بنا بر تنوع آب و هوا باید در هر منطقه از متریال و پارچه خاص مقاوم و سازگار با شرایط همان منطقه استفاده میشود.

سقف جمع شو

پروژه های سقف جمع شو

 • نصب سقف جمع شو در مکان های مختلف

  نصب سقف جمع شو در مکان های مختلف

  anemptytextlline
  نصب سقف جمع شو درمکان های مختلف سقف جمع شو که به آن سقف متحرک هم گفته میشود که کاملا اتوماتیک بوده و از ریموت برای باز و بسته کردن آن استفاده میشود. برای ساخت سقف جمع شو از چادرهای استفاده میشود که در مقابل باران و تابش مستقیم آفتاب مقاوم  باشند. استحکام سازه آلومینیومی آن...
 • سقف جمع شو ساختمان ویلای نگین

  سقف جمع شو ساختمان ویلایی نگین

  anemptytextlline
  سقف جمع شو ساختمان ویلایی نگین سقف جمع شو که به آن سقف متحرک هم گفته میشود که کاملا اتوماتیک بوده و از ریموت برای باز و بسته کردن آن استفاده میشود. برای ساخت سقف جمع شو از چادرهای استفاده میشود که در مقابل باران و تابش مستقیم آفتاب مقاوم  باشند. استحکام سازه آلومینیومی...
 • سقف جمع شو ساختمان های بزرگ

  سقف جمع شو ساختمان های بزرگ

  anemptytextlline
  سقف جمع شو ساختمان های بزرگ سقف جمع شو که به آن سقف متحرک هم گفته میشود که کاملا اتوماتیک بوده و از ریموت برای باز و بسته کردن آن استفاده میشود. برای ساخت سقف جمع شو از چادرهای استفاده میشود که در مقابل باران و تابش مستقیم آفتاب مقاوم  باشند. استحکام سازه آلومینیومی آن...
 • سقف جمع شو در ساختمان های شیک

  نصب سقف جمع شو در ساختمان های شیک

  anemptytextlline
  نصب سقف جمع شو در ساختمان های شیک سقف جمع شو که به آن سقف متحرک هم گفته میشود که کاملا اتوماتیک بوده و از ریموت برای باز و بسته کردن آن استفاده میشود. برای ساخت سقف جمع شو از چادرهای استفاده میشود که در مقابل باران و تابش مستقیم آفتاب مقاوم  باشند. استحکام سازه آلومینیومی...

ویژگی های سقف جمع شو

سقف جمع شو

برخی از خدمات که می توان به سقف جمع شو خود اضافه نمود عبارتند از :

سقف جمع شو  به مالکان اجازه می‌دهند که شرایط هوای اطراف را آن طور که خود می‌خواهند تنظیم کنند. هوای زیر سقف جمع شو می‌تواند تا ۲۰ درجه خنک تر باشد. از آنجا که سقف جمع شو  باعث می‌شود که نور آفتاب به پنجره‌ها و درب‌های شیشه ای وارد نشود، به همین دلیل دمای داخل را نیز خنک تر نگه دارند. سقف جمع شو ها اگر بالای درب ورودی و یا بالای پنجره ها قرار گیرند باعث می‌شوند که رنگ قالی‌ها و لوازم خانگی در اثر قرار گرفتن در زیر نور آفتاب از بین نرود.

دلایل محبوبیت استفاده از سقف جمع شو:

سقف جمع شو

👈نصب سقف جمع شو  در منزل برای ایجاد سایه ای مطلوب و جلوگیری از پوسیدگی و رنگ پریدگی وسایل منزل

👈نصب سقف جمع شو در بیرون از فضای هتل ها و رستوران ها برای لذت بردن مشتری از فضای آزاد

👈سقف جمع شو برای استخر منازل

👈مقاومت بالای سقف جمع شو برای مهار برف و باران

👈تنوع بالای طرح و رنگ سقف جمع شو

👈استفاده آسان از سقف جمع شو

👈 سازه های مقاوم در برابر زنگ زدگی

👈کاربردهای  متنوع سقف جمع شو

👈 قابلیت نصب به عنوان سایبان پارکینگ

مزایای سقف جمع شو

سقف جمع شو

👈استفاده از باکیفیت ترین پارچه های مقاوم در مقابل تابش آفتاب ، وزش باد ، بارش باران و …

👈امکان سفارش سقف جمع شو در طرح ها و رنگهای مختلف
👈امکان باز و بسته کردن سقف جمع شو  توسط ریموت از فاصله ی زیاد

👈در صورت عدم استفاده به راحتی سقف جمع شو را جمع کنید.

مزایای سقف جمع شو

سقف جمع شو گزینه ی مناسبی برای صاحبان ویلا

صاحبان ویلا در سال های اخیر به دلیل پی بردن به مزایای سقف جمع شو اقدام به نصب سقف جمع شو برای قسمت های مختلف ویلا کرده و با این کار فضای دنج و شاعرانه را در ویلای خود به وجود می آورند.

با نصب سقف جمع شو از طبیعت زیبای و دل نشین ویلای خود لذت ببرید. تصور کنید که نصب یک سقف جمع شو در وسط ویلا در میان آن همه زیبای لذت شما را از هوای آزاد چند برابر خواهد کرد. برای دورهمی های خود به نصب سقف جمع شو اقدام کنید.

شرکت  سقف جمع شو متین با انجام پروژه های سخت و سابقه طولانی که در زمینه ساخت انواع سایبان ها به خصوص سقف جمع شو  داشته، به این شهرت بالا رسیده است.  تولید سقف جمع شو   از مواد اولیه مرغوب، فروش سقف جمع شو  با قیمت عالی و نصب سقف جمع شو با سرعت اجرایی بالا از جمله اصول شرکت متین بوده و تا به امروز با رعایت آنها به موفقیت بالای رسیده است.

متریالهای به کار رفته در سقف جمع شو

اگر شما صاحب یک رستوران و هتل هستید، فضای بدون استفاده را در اختیار دارید، بهترین پیشنهاد به شما ساخت و نصب سقف جمع شو می باشد. با نصب سقف جمع شو این فضای خالی را با تزیین زیبا به عالی ترین قسمت هتل خود تبدیل کنید. بیشتر افراد که به رستوران و هتل میروند دوست دارند در فضای آزاد غذای خود را میل کنند، برای زیبای رستوران خود و در نهایت جذب مشتری به نصب سقف جمع شو فکر کنید

سقف جمع شو ارزان

سقف جمع شو وسیله ای بسیار کاربردی و مدرن است که در تمامی مناطق ایران مورد استقبال واقع شده است. با توجه به تنوع آب و هوایی در ایران بهترین گزینه برای طراحی سقف جمع شو پارچه های پی وی سی هستند. مهمترین نکته ی قابل توجه در مورد به کارگیری پارچه های پی وی سی در سقف جمع شو این است که این نوع پارچه در دماهای مختلف دوام بسیار بالایی دارند. به همین دلیل بهترین گزینه برای استفاده در انواع سقف جمع شو هستند.

ساخت سقف جمع شو در سایبان متین

سقف جمع شو محصول جدید سایبان متین می باشد و در کنار سایر محصولات این شرکت شامل انواع سایبان برقی، سایبان برقی مغازه، قیمت سایبان اتوماتیک، سایبان برقی متحرک، سایبان سایبان برقی پارکینگ، سایبان مغازه، فروش سایبان متحرک، سایبان برقی چتری و سایبان برقی خودرو، فروش سایبان برقی، سایبان مغازه، سایبان اتوماتیک، سایبان پارکینگ، سایبان متحرک، سایبان چتری، قیمت فروش سقف جمع شو، سقف متحرک، فروش سایه بان خودرو، سقف جمع شو و سایه بان برقی با قیمت ارزان می باشد.

راهنمای خرید پارکینگ تاشو ارزان و با کیفیت

خرید پارکینگ تاشو یکی از بهترین انتخاب7

سقف جمع شو برای خوش ذوق ها

سقف جمع شو برای خوش ذوق ها7

سقف جمع شونده با پارچه مشکی

سقف جمع شونده با پارچه مشکی اجرا7

سقف جمع شونده رستوران مدرن

اجرای سقف جمع شونده رستوران مدرن توسط7

سقف جمع شو الهیه تهران

سقف جمع شو الهیه تهران اجرای سقف7

سقف جمع شونده با بهترین پارچه

سقف جمع شونده با بهترین پارچه سقف7

سقف جمع شونده اجرا شده

سقف جمع شونده اجرا شده توسط سایبان7

چرا سقف جمع شو

چرا سقف جمع شو انقدر مطرح شده7

خرید سقف جمع شونده از ما

خرید سقف جمع شونده از ما با7

سقف جمع شونده صنعتی

سقف جمع شونده صنعتی پروژه اجرا شده7

Add Comments