>

سقف جمع شو

سقف جمع شو یا همان سقف متحرک محصولی جدید از سایبان برقی هاست که مدرن و کارآمد برای انواع محیط می باشد.

همان سقف جمع شو بخاطر سبک بودن و همینطور دوام و محکم بودن پارچه ، باز و بسته کردن راحت آن ، یک ایده و محصولی از لحاظ معماری مناسب و به صرفه اقتصادی برای رستوران و کافی شاپ های سرباز و به صورت کلی فضاهای بدون کاربری به شمار می آید.

در کشور ایران برای تهیه و ساخت سقف جمع شو یا همان سقف متحرک بنا بر تنوع آب و هوا باید در هر منطقه از متریال و پارچه خاص مقاوم و سازگار با شرایط همان منطقه استفاده میشود.

سقف جمع شو

 برای ساخت انواع سقف جمع شو اعم از سقف جمع شو  ویلا / سقف جمع شو هتل/ سقف جمع شو رستوران و … با سایبان متین تماس بگیرید.

ویژگی های سقف جمع شو

برخی از خدمات که می توان به سقف جمع شو خود اضافه نمود عبارتند از :
سقف جمع شو  به مالکان اجازه می‌دهند که شرایط هوای اطراف را آن طور که خود می‌خواهند تنظیم کنند. هوای زیر سقف جمع شو می‌تواند تا ۲۰ درجه خنک تر باشد. از آنجا که سقف جمع شو  باعث می‌شود که نور آفتاب به پنجره‌ها و درب‌های شیشه ای وارد نشود، به همین دلیل دمای داخل را نیز خنک تر نگه دارند. سقف جمع شو ها اگر بالای درب ورودی و یا بالای پنجره ها قرار گیرند باعث می‌شوند که رنگ قالی‌ها و لوازم خانگی در اثر قرار گرفتن در زیر نور آفتاب از بین نرود.

  دلایل محبوبیت استفاده از سقف جمع شو: ا- نصب سقف جمع شو  در منزل برای ایجاد سایه ای مطلوب و جلوگیری از پوسیدگی و رنگ پریدگی وسایل منزل 2-  نصب سقف جمع شو در بیرون از فضای هتل ها و رستوران ها برای لذت بردن مشتری از فضای آزاد 3- سقف جمع شو برای استخر منازل 4- مقاومت بالای سقف جمع شو برای مهار برف و باران 5- تنوع بالای طرح و رنگ سقف جمع شو 6- استفاده آسان از سقف جمع شو 7- سازه های مقاوم در برابر زنگ زدگی سقف جمع شو 8- کاربردهای  متنوع سقف جمع شو  9- قابلیت نصب به عنوان سایبان پارکینگ 10- قابلیت پوشش دادن فضای بیشتر از سایبان برقی

 برای خرید انواع سقف جمع شو اعم از سقف جمع شو  ویلا /  سقف جمع شو  رستوران و … با سایبان متین تماس بگیرید.

مزایای سقف جمع شو

مزایای سقف جمع شو  :

1- استفاده از باکیفیت ترین پارچه های مقاوم در مقابل تابش آفتاب ، وزش باد ، بارش باران و …،

2- امکان سفارش سقف جمع شو در طرح ها و رنگهای مختلف،
3- امکان باز و بسته کردن سقف جمع شو  توسط ریموت از فاصله ی زیاد،

4- در صورت عدم استفاده به راحتی سقف جمع شو را جمع کنید.

مزایای سقف جمع شو

قیمت سقف جمع شو به عوامل مختلفی هم چون کیفیت مواد اولیه به کار رفته در سقف جمع شو، اندازه سقف جمع شو، طرح به کار در رفته در سقف جمع شو، قابلیت استفاده سقف جمع شو به عنوان پارکینگ ، استخر و  …

صاحبان ویلا در سال های اخیر به دلیل پی بردن به مزایای سقف جمع شو اقدام به نصب سقف جمع شو برای قسمت های مختلف ویلا کرده و با این کار فضای دنج و شاعرانه را در ویلای خود به وجود می آورند.

با نصب سقف جمع شو از طبیعت زیبای و دل نشین ویلای خود لذت ببرید. تصور کنید که نصب یک سقف جمع شو در وسط ویلا در میان آن همه زیبای لذت شما را از هوای آزاد چند برابر خواهد کرد. برای دورهمی های خود به نصب سقف جمع شو اقدام کنید.

 

سقف جمع شو در ویلا
شرکت  سقف جمع شو متین با انجام پروژه های سخت و سابقه طولانی که در زمینه ساخت انواع سایبان ها به خصوص سقف جمع شو  داشته، به این شهرت بالا رسیده است.  تولید سقف جمع شو   از مواد اولیه مرغوب، فروش سقف جمع شو  با قیمت عالی و نصب سقف جمع شو با سرعت اجرایی بالا از جمله اصول شرکت متین بوده و تا به امروز با رعایت آنها به موفقیت بالای رسیده است.

متریالهای به کار رفته در سقف جمع شو

سقف جمع شو در مکان های مختلفی قابل نصب است. اگر شما صاحب یک رستوران و هتل هستید، فضای بدون استفاده را در اختیار دارید، بهترین پیشنهاد به شما ساخت و نصب سقف جمع شو می باشد. با نصب سقف جمع شو این فضای خالی را با تزیین زیبا به عالی ترین قسمت هتل خود تبدیل کنید. بیشتر افراد که به رستوران و هتل میروند دوست دارند در فضای آزاد غذای خود را میل کنند، برای زیبای رستوران خود و در نهایت جذب مشتری به نصب سقف جمع شو فکر کنید. متریالهای به کار رفته در سقف جمع شو از با کیفیت ترین مواد است.

متریال های سقف جمع شو

سقف جمع شو وسیله ای بسیار کاربردی و مدرن است که در تمامی مناطق ایران مورد استقبال واقع شده است. با توجه به تنوع آب و هوایی در ایران بهترین گزینه برای طراحی سقف جمع شو پارچه های پی وی سی هستند. مهمترین نکته ی قابل توجه در مورد به کارگیری پارچه های پی وی سی در سقف جمع شو این است که این نوع پارچه در دماهای مختلف دوام بسیار بالایی دارند. به همین دلیل بهترین گزینه برای استفاده در انواع سقف جمع شو هستند. با توجه به نصب سقف جمع شو در مناطق بارانی و یا مناطق گرم و خشک میتوان با خیالی آسوده از پارچه های پی وی سی استفاده کرد.

سقف جمع شو نیز مانند همه ی اجسام از اتصال چند جز به هم تهیه شده که هر کدام از این اجزا میتوانند بنا بر مدل جمع شو با هم متفاوت باشند. مهم ترین سازه سقف جمع شو پارچه آن بوده که در انواع و تنوع رنگی عرضه میشود. سازه بعدی سقف جمع شو اسکلت آن است که سقف جمع شو را نگه میدارد . جنس اسکلت آن میتواند فلزی یا آلومینیومی باشد.

ساخت سقف جمع شو در سایبان متین

ساخت سقف جمع شو در سایبان متین

سقف جمع شو محصول جدید سایبان متین می باشد. و در کنار سایر محصولات این شرکت شامل انواع سایبان برقی، سایبان برقی مغازه، قیمت سایبان اتوماتیک، سایبان برقی متحرک، سایبان سایبان برقی پارکینگ، سایبان مغازه، فروش سایبان متحرک، سایبان برقی چتری و سایبان برقی خودرو، فروش سایبان برقی، سایبان مغازه، سایبان اتوماتیک، سایبان پارکینگ، سایبان متحرک، سایبان چتری، قیمت فروش سقف جمع شو، سقف متحرک، فروش سایه بان خودرو، سقف جمع شو و سایه بان برقی با قیمت ارزان می باشد.

محصولات سقف جمع شو

 • نصب سقف جمع شو در مکان های مختلف
  نصب سقف جمع شو در مکان های مختلف
 • سقف جمع شو ساختمان ویلای نگین
  سقف جمع شو ساختمان ویلایی نگین
 • سقف جمع شو ساختمان های بزرگ
  سقف جمع شو ساختمان های بزرگ
 • سقف جمع شو در ساختمان های شیک
  نصب سقف جمع شو در ساختمان های شیک

انواع سقف جمع شو در انواع محیط