>

سقف جمع شونده

سقف جمع شونده با تامین آسایش و راحتی تبدیل به یک وسیله ی پرطرفدار شده است.
سقف جمع شونده برای جلوگیری از تابش مستقیم آفتاب در سایزهای مختلفی طراحی و به بازار عرضه شده اند .

سقف جمع شونده از راه دور بوسیله ریموت باز و بسته میشود.

سقف جمع شونده برای جلوگیری از ورود گرد و غبار، برف و باران در منزل ، مغازه و … نصب میشود.

سقف جمع شونده

1-مقاومت بالای سقف جمع شونده در برابر زنگ زدگی

2-تاثیر زیاد سقف جمع شونده در دکوراسیون منزل

3- جلوگیری از فساد مواد در مغازه با نصب سقف جمع شونده

4- سقف جمع شونده و جلوگیری از پوسیدگی وسایل منزل

5-سقف جمع شونده و ایجاد فضایی خنک تر به اندازه 30 درجه سانتی گراد

استخرهای روباز در فصول بهار و تابستان با استقبال زیادی مواجه می شوند. نصب سقف جمع شونده با رنگ ها و طرحهای متنوع برای این فضاها یک انتخاب خوب و کارآمد است. نصب سقف جمع شونده فقط مختص فصول گرم و آفتابی نیست. فصول سرد زمستان و پاییز فرصت خوبی برای نشستن در بالکن و فضاهای باز است. برای پوشاندن استخر در بعضی از ساعات و تمیز نگه داشتن آب استخر سقف جمع شونده کمک شایانی به شما میکند. سقف جمع شونده ظاهری شکیل به فضا بخشیده و آن را چشم گیر تر میکنند.

سفارش ساخت سقف جمع شونده

سقف جمع شونده

 امروزه سقف جمع شونده به دلیل سهولت استفاده جایگزین سایبان های دستی قدیمی شده است. سقف جمع شونده علاوه بر زیبایی، استقامت و کیفیت کاملا متفاوت با سایبان ها است.

علاوه بر آن سهولت در بازو بسته کردن سقف جمع شونده به وسیله ریموت از مهمترین مزایای آن می باشد.

انواع سقف جمع شونده

دلایل محبوبیت استفاده از سقف جمع شونده : ا- نصب سقف جمع شونده در استخر برای جلوگیری از ورود آب باران و گرد و غبار به داخل استخر  2-  نصب سقف جمع شونده در مغازه برای خنک کردن دما و جلوگیری از فساد مواد 3- نصب سقف جمع شونده پارکینگ برای جلوگیری از آسیب به خودرو 4-  نصب سقف جمع شونده در بیرون از فضای هتل ها و رستوران ها برای لذت بردن مشتری از فضای آزاد 5- نصب سقف جمع شونده در ویلا برای لذت از هوای آزاد

 1. سقف جمع شونده دارای قابلیت تنظیم تا شیب 90
 2. مقاومت بالای سقف جمع شونده در برابر زنگ زدگی
 3. مقاومت بالای سقف جمع شونده در برابر عوامل طبیعی مانند برف و باران
 4. زیبایی و قابلیت فرم پذیری سقف جمع شونده
 5. ایجاد فضای مناسب در منزل برای دورهمی های خود با نصب سقف جمع شونده
 6. کاهش مصرف انرژی با نصب سقف جمع شونده
 7. قابلیت نصب سقف جمع شونده برای مکان های مختلف
مزایای نصب سقف جمع شونده

با توجه به پرطرفدار شدن سقف جمع شونده در تمامی مناطق ایران، دغدغه ی اصلی این است که بهترین متریال برای ساخت سقف جمع شونده چیست. همانطور که می دانید کشور ایران دارای تنوع آب و هوایی بسیار بالایی است به همین دلیل بهترین پیشنهاد ما استفاده از پارچه های پی وی سی برای سقف جمع شونده است.مهمترین مزیت pvc این است که در مقابل دماهای مختلف مقاومت بالایی دارند. در نتیجه می توانند گزینه ی مناسبی برای سقف جمع شونده باشند. همانطور که سقف جمع شونده باید در مقابل شرایط جوی گوناگون نصب شود لازم است که مقاومت بالایی داشته باشد.سقف جمع شونده را میتوان در آب و هوای کویری و خشک و همچنین نواحی شمالی نصب کرد.

برای ساخت انواع سقف جمع شونده برای انواع گوناگون محیط اعم از سقف جمع شونده هتل، سقف جمع شونده رستوران ،سقف جمع شونده ویلا، سقف جمع شونده استخر، سقف جمع شونده پارکینگ و … با سایبان متین تماس بگیرید.

پروژه های سقف جمع شونده سایبان متین

در چند سال اخیر شاهد توجه بسیار زیاد کارفرمایان و طراحان به سقف جمع شونده بوده ایم. قابلیت بالای سقف جمع شونده  برای استفاده در فضاهای مختلف مانند کافی شاپ، استخر، ویلا، استادیوم، رستوران، فودکورت و… موجب محبوبیت بالای این کالا شده است. آزادی عمل طراحان در طراحی فضاها با استفاده از سقف جمع شونده در مقابل سازه های ثابت موجب محبوبیت بیش از پیش سقف جمع شونده شده است. باز و بسته شدن سقف جمع شونده تنها با فشردن یک دکمه میتواند مهمترین مزیتش باشد.

 • سقف جمع شونده منزل آقای هروی
  سقف جمع شونده منزل آقای هروی
 • نصب سقف جمع شونده برای ساختمان های زیبا
  نصب سقف جمع شونده برای ساختمان های زیبا
 • نصب سقف جمع شونده برای مکان های مختلف
  نصب سقف جمع شونده برای مکان های مختلف
 • نصب سقف جمع شونده در باغ
  نصب سقف جمع شونده در باغ
سقف جمع شونده

گرچه استفاده از سقف جمع شونده برای منازل مسکونی و ویلاها بسیار مورداستقبال واقع شده است، ولی میتوان گفت بیشترین استفاده از سقف جمع شونده برای صاحبان کسب و کارهایی مانند رستوران، کافی شاپ، هتل و … است. اگر شما هم مدیر یکی از این مجموعه ها هستید بهتر است بدانید اکثر مردم مایل هستند پس از بیرون آمدن از خانه وقت بیشتری را در فضای باز بگذرانند. شما نیز با بهره مندی از سقف جمع شونده می توانید این ویژگی مهم را به محل کار خود اضافه کنید. با نصب سقف جمع شونده میتوانید حتی در روزهای بارانی مشتریان خاص خود را داشته باشید.

سقف جمع شو استخر