اخبار سقف برقی

سقف برقی و فواید استفاده از آن

استفاده از سقف برقی برای جلوگیری از تابش شدید نور خورشید و اشعه های مضر آن به منطقه تحت پوشش خود و همچنین رطوبت برف و باران، حتی گرد و خاک اضافی برای مشتریان عزیز تهیه میشود.
سقف برقی همان گونه که  واضح است ، با توجه به اتوماتیک بودن آن و استفاده از ریموت ، به راحتی بسته و باز شده و موتور به کار رفته در آن کاملا بی صدا میباشد.با توجه به سهولت نصب ،طول عمر بالای سقف برقی، سبکی سازه سقف برقی و ریموتی بودن سقف برقی بسیار مناسب برای فضاهای گوناگون می باشد.
باید سازه بکار برده شده در سقف برقی در مقابل رطوبت، سرما و باد مقاوم باشد. برخی از مزایای سقف برقی میتوان به ارزان بودن، امکان نصب در هر محیطی ، ایجاد فضای خنک تر از حد معمول و …. اشاره کرد. برای ساخت انواع سقف برقی در طرح ها متنوع که هر کدام برای مکانی طراحی شده اند با سایبان متین تماس بگیرید. از دیگر مزایایی نصب سقف برقی این بوده ،  کافی شاپ های  که داری یک فضای باز بلا استفاده هستند میتوانند با نصب سقف برقی از مشتریان خود در فضای باز پذیرایی کنند که این کار هم باعث افزایش مشتری شده و هم نمای بیرونی  کافی شاپ را زیبا و شیک میکند. برای ساخت کالای با کیفیت باید از مواد اولیه مرغوب و درجه یک در ساخت آن استفاده کرد. سایبان متین با سالها سابقه طولانی که در زمینه تولید و ساخت سقف برقی، سقف جمع شونده، سقف متحرک را داشته و تولید کالای با کیفیت را سر لوحه کار خود قرار داده است.

برای ساخت انواع سقف برقی، سقف جمع شو، سقف جمع شونده و  … در طرح های گوناگون با سایبان متین تماس گرفته و یک سقف برقی با کیفیت عالی و قیمت مناسب دریافت کنید.

سقف برقی و فواید استفاده از آن
سقف برقی و فواید استفاده از آن