>

سایبان

سایبان

سایبان

سایبان: محصول جدیدی است که با توجه به کاربردهای متنوعش به سرعت در حال گسترش در بازار است.

سایبان با تامین آسایش و در عین حال ایجاد زیبایی تبدیل به یک وسیله ی پرطرفدار شده است.
سایبان  در انواع مختلف برقی ، متحرک و … تولید میشود و به عنوان یک پوشش ثانویه در قسمت بیرونی ساختمان نصب میشود.
سایبان در سایزهای مختلفی طراحی و به بازار عرضه می شوند . برای مثال در محوطه بیرونی رستوران یا کافی شاپ ها از سایبان با پهنای بیشتری استفاده می شود تا مشتری ها از فضای زیر آن برای نشستن و صرف غذا یا نوشیدنی استفاده کنند.

حوزه فعالیت سایبان متین : ساخت و نصب سایبان برای استخر های روباز ،ساخت و نصب سایبان کافه، ساخت و نصب  سایبان بالکن و حیاط خلوت، ساخت و نصب سایبان پارکینگ و … می باشد.

خرید سایبان

برای خرید سایبان در طرح ها و اندازه های گوناگون با سایبان متین تماس گرفته ، تا سایبانی با کیفیت عالی با قیمتی مناسب  با سرعت اجرایی بالا به شما تحویل دهد.  راههای ارتباط سایبان متین در این صفحه در دسترس شما می باشد .

خرید سایبان

دلایل شهرت سایبان متین : ا-رضایت مشتریان از سایبان های ساخته شده برای آنها 2- موفقیت فروان در انجام پروژه های گوناگون سایبان 3-به کار بردن مواد اولیه مرغوب در تولید سایبان 4- نصب سایبان در کوتاهترین زمان ممکن

ساخت سایبان

ساخت سایبان
سایبان‌هایی که قابلیت جمع شدن دارند به مالکان اجازه می‌دهند که شرایط هوای اطراف را آن طور که خود می‌خواهند تنظیم کنند.  همچنین هوای زیر سایبان می‌تواند تا ۲۰ درجه خنک تر باشد. از آنجا که سایبان باعث می‌شود که نور آفتاب به پنجره‌ها و درب‌های شیشه ای وارد نشود، سایبان ها می‌توانند دمای داخل را نیز خنک تر نگه دارند. سایبان ها باعث می‌شوند که رنگ قالی‌ها و لوازم خانگی در اثر قرار گرفتن در زیر نور آفتاب از بین نرود.
افزودن اتاق‌های شیشه ای، می‌تواند سایبان را به اتاقی بدون حشره در خارج از ساختمان تبدیل کند .

قیمت سایبان یکی از مهمترین معیارها برای خرید می باشد. قیمت سایبان با توجه به ویژگی های مختلف و اجزای گوناگونی که دارد متفاوت است. سایز و ابعاد سایبان، نوع پارچه استفاه شده در چادر سایبان، جنس یراق آلات و نوع چاپ روی سایبان میتوانند عوامل تعیین کننده قیمت سایبان باشد.

انواع سایبان

سفارش سایبان

برای سفارش ساخت انواع سایبان اعم از سایبان بالکن , سایبان پاسیو  , سایبان مغازه , سایبان چتری و .. با سایبان متین تماس گرفته تا از خدمات بی نظیرش در  زمینه ساخت سایبان بهره مند شوید.

اخبار سایبان

خرید سایبان برقی ارزان قیمت در تهران

خرید سایبان برقی ارزان قیمت در تهران7

سایبان چتری میخوای؟

سایبان چتری میخوای؟ ویژگی های پروژه اجرا7

خرید سایبان پارکینگ

نصب و خرید سایبان پارکینگ سایبان پارکینگ امروزه7

انواع سایبان

انواع سایبان ها و طبقه بندی های7

سایبان متحرک برای استخر

استفاده از سایبان متحرک برای استخر ها7

سایبان پارکینگ و سازه های به کار رفته

سایبان پارکینگ و سازه های به کار7

مزایای استفاده از سایبان پاسیو

مزایای استفاده از سایبان پاسیو   ما7

مقاومت بی نظیر سایبان پاسیو

مقاومت بی نظیر سایبان پاسیو استفاده از7