>

سایبان چتری

سایبان چتری چیست؟

برای طراحی سایبان چتری ابتدا به اندازه گیری میزان وزش باد در آن منطقه می پردازند. علاوه بر آن سایبان چتری به منظور حفاظت از باران نیز ساخته می شود. سطح پوشش داده شده توسط سایبان چتری محدود می باشد از این رو هرگاه مشتریان درخواست پوشش دادن یک منطقه وسیع داشته باشند به آن ها پیشنهاد می گردد که از چند سایبان کنار یکدیگر استفاده نمایند.

مکانیزم محرک به دو صورت لغزنده و یا رفت و برگشتی می باشد. با وجود نیاز بدن به نور آفتاب، گاهی اوقات آفتاب می‌تواند سلب آرامش کند. در چنین شرایطی یک سایبان چتری از شرکت سایبان متین به راحتی آسایش مورد نیاز شما را فراهم می کند.

این نوع سایبان بر روی یک پایه قرار خواهد داشت. قسمت پایین ستون چتر دارای نوک تیزی است که در زمین های شنی یا ماسه ای نیز می تواند در زمین فرو رفته و به راحتی نصب شود باز و بسته شدن این نوع سایبان همانند یک چتر معمولی انجام می شود . از سه مدل پارچه ، که مهمترین سازه این سایبان را تشکیل میدهد ساخته شده اند: برزنتی ، فلکسی و ترانزیتی

این پارچه ها رنگ بندی های مخصوص خود را داشته و کاربرد های آن بستگی به محل استقرار سایبان چتری دارد. پارچه سایبان چتری از جنس کتان بوده که کاملا ضدآب می باشد. بنابراین اگر اطراف آن را با نایلون شفاف و یا شیشه بپوشانیم می توان از آن در  روزهای بارانی و برفی از آن به راحتی بهره برد.  کیفیت متریال این سایبان به گونه ای است که مناسب شرایط آب و هوایی مرطوب می باشد.

موارد استفاده از سایبان چتری 👇👇👇

🏖 مورد استفاده در ویلاها و کنار استخرها 🏊
🏖 مورد استفاده پاسیو و بالکن منازل
🏖 مورد استفاده در فضاهای نمایشگاهی
🏖 مورد استفاده در فضاهای تجاری ،کافی شاپ ها و رستورانها
🏖 مورد استفاده در مراکز توریستی و فرهنگی،تفریحی و هتل ها

سایبان چتری کنار استخر

سایبان چتری متین 🙏
امکان اجرای سایبان های چتری پایه وسط به صورت :
👈هشت ضلعی
👈مربع
همراه با پارچه های نانو دارای رنگبندی 🎨مختلف و متنوع

سایبان متین در زمینه تولید و عرضه انواع سایبان چتری فعالیت درخشانی دارد که باعث شده لبخند رضایت کامل را بر لبان مشتریان خود بنشاند ، اگر شما هم میخواهید از خدمات سایبان متین بهره مند شوید کافیست با راه های ارتباطی آن در ارتباط باشید.

برای اینکه از فعالیت درخشان سایبان متین در زمینه ی عرضه ی سایبان چتری اطلاع پیدا کنید کافیست روی دکمه ی زیر کلیک کنید و اگر نمونه ی کار شده ای نظرتان را جلب کرد میتوانید همان را سفارش دهید :

قیمت انواع سایبان چتری

قیمت(تومان)
مشخصات3 متر4 متر
چتر هشت ضلعی

مقاوم در برابر زنگ زدگی و رطوبت همراه با کاور

پایه 20 کیلویی

پایه 30 کیلویی

چتر چوبی هشت ضلعی

همراه با کاور

پایه 30 کیلویی

پایه 30 کیلویی

چتر استیل مربع

مقاوم در برابر زنگ زدگی و رطوبت همراه با کاور

پایه 30 کیلویی

چتر چوبی مربع

همراه با کاور

پایه 40 کیلویی

چتر پایه کنار مربع

همراه با کاور

پایه 50 کیلویی همراه با بتن در مجموع 100 کیلو

چتر پایه کنار هشت ضلعی

همراه با کاور

پایه 50 کیلویی همراه با بتن در مجموع 10 کیلو

محصولات سایبان چتری

از محصولات دیگر سایبان برقی متین دیدن کنید :