>

سایبان پارکینگ

سایبان پارکینگ

استفاده از سایبان برقی در فضاهای باز و حیاط منازل مسکونی به عنوان سایبان پارکینگ، یکی از دلایل محبوبیت سایبان برقی است.
سایبان پارکینگ یک محافظ خوب برای خودروی شما در مقابل بارش باران و برف است.

سایبان خودرو با امکانات و قابلیت های گوناگون به شما کمک میکند با اطمینان خاطر خودروی خود را در فضای باز قرار دهید و  در صورت عدم نیاز به آن میتوان به راحتی آن را جمع کرد.

سایبان پارکینگ

نصب سایبان پارکینگ

سایبان پارکینگ

 نحوه نصب سایبان برقی درست به اندازه سیستم برقی آن اهمیت داشته و کیفیت کار را تضمین میکند..

کیفیت سایبان از نظر ظاهر و عملکرد بستگی به مهارت شرکت مجری داشته و هر چه مهارت بیشتری داشته باشند اطمینان بیشتری به کیفیت کار وجود دارد.

از این رو تیم سایبان متین اقدام به بهره گیری از نیروهای متخصص و کار آزموده نموده تا رضایت مشتریان گرامی را جلب کند .

برای انتخاب و نصب سایبان پارکینگ به موارد زیر توجه کنید:

انتخاب جنس سایبان متناسب با محل نصب

توجه به اقلیم آب و هوایی و شرایط جوی محیط نصب سایبان از موارد پر اهمیت در انتخاب نوع سایبان میباشند. به این مورد در انتخاب جنس پارچه نوع تبلیغات چاپ شده بر روی سایبان و انتخاب متریال و موتور نیز باید دقت کرد.

این مورد در انتخاب جنس پارچه نوع تبلیغات چاپ شده بر روی سایبان و انتخاب متریال و موتور نیز باید دقت کرد.

در صورتی که آب و هوای جایی که سایبان پارکینگ نصب میشود آفتابی و گرم باشد نوع سازه و پارچه باید مقاوم در برابر آفتاب انتخاب شود.

در صورتی که رطوبت بالایی در مکان نصب سایبان وجود داشته باشد مانند مناطق شمالی ایران باید به انتخاب سازه و پارچه و .. با توجه به شرایط اب و هوایی دقت لازم به عمل آید تا به زنگ زدگی و خوردگی و خراب شدن موتور و … دچار نشویم.

استفاده از یراق آلات مناسب در نصب سایبان پارکینگ

انتخاب یراق الات مناسب با میزان باز و بسته کردن سایبان پارکینگ در روز باید حتما مد نظر قرار گیرد تا به دلیل بسته و باز شدن زیاد دچار مشکل نشویم . کیفیت یراق الات عمر سایبان را مشخص میکند.

پیشنهاد سایبان متین این است که در مناطق شمالی کشور که نیاز به باز و بسته کردن بیشتر سایبان ها حس میشود حتما از یراق الات مطمئن و با کیفیت استفاده شود .

همواره به خاطر داشته باشید کیفیت را فدای کمیت نکنید.

سایبان پارکینگ
چتر خودرو

سایبان خودرو جدید را میشناسید؟

جدیداً در بازار یک سایبان خودرویی آمده است که روی سقف ماشین نصب می شود شاید دیده یا شنیده باشید. اما میدانستید که در بازار ایران هم وجود دارد و می توانید تهیه کنید؟

اسم این سایبان خودروی جدید چتر خودرو است که به راحتی در عرض 30 ثانیه نصب می شود و نیازی به متخصص ندارد و باز و بسته شدن آن در عرض 8 ثانیه انجام می شود. این مدل چتر خودرو در سراسر دنیا مورد استقبال عموم قرار گرفته است چون در مزیت های فراوانی دارد که باعث شده است تمام مردم برای خرید آن مشتاق شوند.

برای خرید چتر خودرو می توانید به سایت کاربام مراجعه کنید تنها تولید کننده ی این مدل سایبان خودرو در ایران می باشد که می توانید برای تهیه چتر ماشین مورد نظرتان در هر مدل ، رنگ و اندازه ای اقدام کنید. برای مراجعه به سایت کاربام کافیست روی دکمه ی زیر 👇 کلیک کنید.

قیمت سایبان پارکینگ

قیمت سایبان پارکینگ یکی از مهمترین معیارها برای خرید می باشد، با توجه به ویژگی های مختلف و اجزای گوناگونی که دارد متفاوت است.

قیمت سایبان خودرو بر چه اساس تعیین میشود؟

بر اساس جنس روکش یا چادر سایبان
بر اساس جنس سازه و متریال به کار رفته در آن
بر ساس قیمت قطعات (موتور و ..) مورد استفاده در سایبان
بر اساس مساحت سایبان و مقدار اجزا مورد نیاز
بر اساس کاربرد سایبان برقی به عنوان سایبان برقی مغازه و یا سایبان برقی پارکینگ و یا …

سایبان پارکینگ
سایبان پارکینگ جمع شو سایبان تونلی

Add Comments