اخبار سایبان پارکینگ

سایبان پارکینگ چیست؟  چه مزایایی دارد؟

تصویر بالا نمونه کار سایبان متین میباشد.

همانطور که میدانید در تمام فصول سال خودروها نیاز به سایبان دارند.
پارک کردن خودروها در نور مستقیم آفتاب در تابستان سبب ایجاد گرمای بسیار شدید در داخل خودرو می شود و در پاییز و زمستان با شروع فصل بارندگی خودروها دچار یخ زدگی و کثیف شدن بر اثر باران می شوند . لذا استفاده از سایبان برای خودرو در تمام فصول بسیار ضروری است.

سایبان پارکینگ در دنیای امروزی امری ضروری می باشد . می دانید که بدنه ماشین ها بسیار ظریف می باشد و به نور خورشید حساس است . اگر شما مدت‌ زیادی ماشین خود را در مقابل تابش مستقیم نور خورشید قرار دهید به مرور زمان از مقاومت کاسته شده و در آن خوردگی ایجاد می شود.
از ویژگی های منحصر به فرد سایبان پارکینگ این می باشد که به راحتی قابلیت جمع شدن را دارا می باشند و می توان آن ها را تا اندازه های کوچک جمع کرد .

یک کارشناس خودرو پیشنهاد می کند که برای حفظ رنگ خودروی خود از آسیب های ناشی از تابش نور مستقیم خورشید در تابستان و بارش های  آسمانی در فصل های سردتر سال تا جایی که می توانید خودرو را در پارکینگ های مسقف نگه دارید،این کار هم به حفظ رنگ خودرو کمک می کند و هم از به سر و صدا افتادن قطعات داخلی خودرو در اثر گرم و سرد شدن بیش از اندازه خودرو پیشگیری میکند.