سایبان پارکینگ برقی اجرا شده توسط سایبان متین

سایبان ها انواع و اقسام مختلفی دارند که استفاده از آن ها برمیگردد به این که افراد به چه منظوری از آن ها استفاده میکنند.
سایبان پارکینگ یکی از موارد بسیار کاربردی در فضا های باز است که میتوانید برای جلویگری از آسیب دیدن ماشین ها از سایبان پارکینگ مناسب استفاده کنید و سایبان پارکینگ مناسب را میتوانید با توجه به اندازه ی ماشین هایی که رد و بدل میشوند در نظر بگیرید.

همه عکس ها و ویدیو های بکار رفته در این متن از نمونه کارهای سایبان متین میباشد

سقف متحرک پارکینگ اجرا توسط سایبان متین بزرگترین تولیدکننده سقف های متحرک در ابران

قیمت سایبان پارکینگ برقی

همکاران محترم با توجه به تغییر در شیوه قیمت گذاری شرکت نسبت به استعلام قیمت با تلگرام دفتر مرکزی تماس حاصل فرمایید.   تلفن: 09121007732

از دیگر خواص این نوع پوشش سایبان پارکینگ میتوان به سایه روشن و خنک آن ، بیصدا بودن در مواقع بارندگی ، عدم نیاز به آب بندی سایبان پارکینگ ، عایق آن در برابر صوت و دما ، نصب سریع ، قوس پذیری ، وزن سبک و طراحی بسیار زیبای با قیمت سایبان پارکینگ مناسب اشاره نمود.

سایبان پارکینگ ها که به علت قابلیت نصب سریع و آسان در عموم فرا گیر میباشند ،

وظیفه حفاظت از خود رو را در مقابل عواملی مثل رطوبت باران ، فضولات پرندگان ، شیره درختان ،  و همچنین اشعه های مضر خورشید بر عهده دارند.
حتی از سایبان پارکینگ در ویلاها و حیاط هایی که فرد باید در ساعات اوج تابش آفتاب خودرو خود را برای مدت طولانی بگذارد نیز استفاده میشود.
سایبان متین که همیشه در زمینه تهیه و نصب سایبان ها پیشرفت داشته ،
مشاوران مجربی برای راهنمایی مشتریان و انتخاب بهترین نوع سایبان پارکینگ های کارآمد و کادر فنی فعال برای ساخت و نصب سایبان پارکینگ را نیز دارا می باشد.
راه های ارتباطی با ما در پایین صفحه ذکر شده است.