>

سایبان مغازه

سایبان مغازه رستوران

سایبان مغازه چیست؟

سایبان مغازه از عوامل موثر در دکوراسیون خارجی مغازه به شمار میرود. ما در این جا به اختصار در مورد آن توضیح می دهیم:

نقش زیادی در خنکی هوای مغازه داشته به همین دلیل از فساد مواد در آنجا جلوگیری میکند. در تابستان برای جلوگیری از تابش آفتاب و در زمستان برای جلوگیری از ورود باران و برف به داخل مغازه نصب میشود.

دوست دارید یک سایبان جلوی مغازه داشته باشید ؟ کیفیت و قیمت آن برای شما خیلی مهمه ؟ نمی دونید از چه نوع سایبانی استفاده کنید که در مقابل بارش های شدید شهرتون مقاوم باشه ؟ در شهری با بادهای شدید هستید و برای فروشگاه خودتون سایبان برقی نیاز دارید ؟

پس پاسخ تمام این سوالاتتان می تواند استفاده از سایبان مغازه باشد شما با نصب سایبان برقی با یک تیر چند نشان می زنید و می توانید همه ی مزیت ها را یکجا داشته باشید.

اما مسئله اینجاست که از کجا و کدام شرکت سایبان برقی مغازه را بخریم ؟

برای خرید سایبان برقی حتما حتما باید با یک تیم حرفه ای در ارتباط باشید بنابراین سایبان متین می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. شرکت ما سایبان مغازه های زیادی به اجرا رسانده است و با در نظر گرفتن بهترین کیفیت برای سایبان مغازه شما توانسته رضایت شما را کسب نماید.

مزایای سایبان برقی مغازه

از مزایای این مدل سایبان برقی میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

1- با نصب سایبان مغازه در کافی شاپ ها و هتل ها میتوان در فضای آزاد به صرف غذا پرداخت.

2- خصوصیت کنترل از راه دور را دارد و میتوان آنرا از داخل مغازه هدایت کرد .

3- میتوان طرح و لوگوی مورد نظر خود را بر روی پارچه سایبان چاپ کرد .

4-تاثیر فراوانی در دکوراسیون خارجی مغازه داشته و فضای بیرون از مغازه را زیباتر می کند.

5-فضای داخل مغازه را خنک نگه میدارد و از اتلاف انرژی جلوگیری می کند.

سایبان مغازه

انواع مدل های ساخت سایبان مغازه

سایبان مغازه های امروزی در دو نوع ابتدایی موجودند: دستی و برقی.  هر کدام از این  ها مزایای خاص خود را دارند که در ادامه آن ها را مطالعه خواهید کرد.

سایبان مغازه برقی

این مدل از سایبان تکیه‌گاه عمودی ندارند. در عوض بازوهای افقی دارند که قابلیت جمع شدن به صورت اتوماتیک را داشته و موتور برقی که در این مدل سایبان برقی به کار می رود باعث می شود که شما بتوانید با کمک ریموت آن را به راحتی هر لحظه که خواستید باز و بسته کنید ریموت کنترلی که به شما داده می شود یک ریموت یدک هم خدمت شما عرضه میشود.

سایبان مغازه دستی

اما سایبانی که به صورت دستی است دارای یک میله ای که به وسیله ی آن سایبان را باز و بسته می کنید که این کار برای همه ی افراد آسان نیست پس بهتر است شما هم با پیشرفت تکنولوژی همراه شوید و از سایبان برقی استفاده کنید. دیگر آن زمانی که با میله های بلند سایبان را باز و بسته می کردند تمام شد امروزه با کمک یک ریموت سایبان را باز و بسته می کنند.

چاپ تبلیغات روی سایبان مغازه

اگر دارای مغازه ای نوپا هستید و نیاز به تبلیغات دارید تا خود را به مردم بشناسانید که از محصولاتتان خرید کنند اما با مشاهده ی قیمت تبلیغات کلا منصرف شدید باید بگویم که یک راه ارزان و مقرون به صرفه وجود دارد آن هم چاپ تبلیغات روی پارچه سایبان است هر نوع تبلیغاتی که بخواهید می توانید به چاپ برسانید تبلیغات شما ممکن است شامل نام مغازه ، لوگو ، شماره تماس ، شعار تبلیغاتی یا هر چیز دیگری باشد.

چاپ تبلیغات روی سایبان برقی رکن اصلی در معرفی مغازه ی شما را دارد!

و همان طور که مطلع هستید امروزه تبلیغات اصلی ترین رکن افزایش فروش و پیشرفت کاری می باشد. استفاده از سایبان مغازه تبلیغاتی این امکان را برای مالک خود ایجاد می کند که با هزینه کم بتواند تبلیغ مورد نظر خود را نیز انجام دهد.

چاپ تبلیغ مورد نظر بر روی سایبان مغازه این امکان را ایجاد می کند که مشتریان تبلیغ را همیشه قبل از ورود به مغازه  مشاهده کنند همچنین این نوع روش تبلیغات نیاز به پرداخت هزینه های بالای تبلیغاتی  یا پرداخت هزینه به شهرداری نمیباشد.

برای مشاهده ی پروژه های مرتبط می توانید روی دکمه ی زیر کلیک کنید و چند نمونه از کارهای ما را ببینید.

بهترین سایبان برقی مغازه را از ما سفارش دهید!

برای سفارش انواع سایبان مغازه اعم از کافی شاپ ، هتل  ، رستوران ، بستنی فروشی و .. با سایبان متین تماس گرفته تا از خدمات بی نظیرش در این زمینه بهره مند شوید.همچنین شرکت ما در سراسر ایران نمایندگی دارد که می توانید با مشاهده ی نمایندگی ها نماینده های شهر خود را مشاهده کنید و با نماینده ها در ارتباط باشید سایبان برقی مورد نظرتان را هم سفارش دهید. با کلیک روی دکمه ی زیر به راحتی وارد قسمت نمایندگی ها خواهید شد.

Add Comments