>

سایبان مغازه

سایبان مغازه

سایبان مغازه از عوامل موثر در دکوراسیون خارجی مغازه به شمار میرود. ما در این جا به اختصار در مورد سایبان مغازه توضیح می دهیم:

سایبان مغازه نقش زیادی در خنکی هوای مغازه داشته به همین دلیل از فساد مواد در آنجا جلوگیری میکند. در تابستان سایبان مغازه برای جلوگیری از تابش آفتاب و در زمستان برای جلوگیری از ورود باران و برف به داخل مغازه نصب میشود.

وقتی مغازه ای سایبان نداشته دمای آن بالا بوده و تحمل این دما امکان پذیر نخواهد بود و باید برای آن اقدام به ساخت سایبان مغازه کرد.

 

 

 

سایبان مغازه ها هم اکنون محبوبیت زیادی در میان مالکان انواع مغازه در همه کشورها دارند. سایبان مغازه ها می‌توانند فضای بزرگی در بیرون مغازه را پوشش دهند. سایبان مغازه ها اجناس شما را در مقابل نور خورشید محافظت می کنند. با نصب سایبان مغازه در مصرف انرژی به اندازه زیادی صرفه جویی میشود. سایبان مغازه برای انواع مغازه ها از جمله کافی شاپ، هتل و … قابل نصب است.

از مزایای سایبان مغازه به این موارد اشاره کرد :

1- با نصب سایبان مغازه در کافی شاپ ها و هتل ها میتوان در فضای آزاد به صرف غذا پرداخت.

2- سایبان مغازه خصوصیت کنترل از راه دور را دارد و میتوان آنرا از داخل مغازه هدایت کرد .

3- میتوان طرح و لوگوی مورد نظر خود را بر روی سایبان مغازه حک کرد .

4- سایبان مغازه تاثیر فروانی در دکوراسیون خارجی مغازه داشته و فضای بیرون از مغازه را زیباتر می کند .

مزایای سایبان مغازه
شرکت  سایبان مغازه متین با انجام پروژه های سخت و سابقه طولانی که در زمینه ساخت انواع سایبان ها به خصوص سایبان مغازه  داشته، به این شهرت بالا رسیده است.  تولید سایبان مغازه  از مواد اولیه مرغوب، فروش سایبان مغازه با قیمت عالی و نصب سایبان مغازه با سرعت اجرایی بالا از جمله اصول شرکت متین بوده و تا به امروز با رعایت آنها به موفقیت بالای رسیده است.

محصولات سایبان مغازه

ساخت سایبان مغازه

سایبان مغازه های امروزی در دو نوع ابتدایی موجودند: سایبان مغازه دستی و سایبان مغازه برقی.  هر کدام از این سایبان مغازه ها مزایای خاص خود را دارند.
سایبان مغازه های برقی، تکیه‌گاه عمودی ندارند. در عوض بازوهای افقی دارند که قابلیت جمع شدن داشته و باعث ایجاد سایۀ مطلوبی می‌شود. سایبان مغازه دستی را باید در هنگام نیاز به صورت دستی باز و بسته کرد.

این عنصر عنوان سفارشی است

 برای سفارش ساخت انواع سایبان مغازه اعم از سایبان مغازه کافی شاپ , سایبان مغازه هتل  , سایبان مغازه رستوران , سایبان مغازه بستنی فروشی و .. با سایبان متین تماس گرفته تا از خدمات بی نظیرش در این زمینه بهره مند شوید.