سایبان متحرک چیست؟  چه مزایایی دارد؟

آیا میدانبد سایبان متحرک چیست؟ و چع کارایی هایی دارد؟ پس با ما همراه باشید!

سایبان متحرک یکی از سازه های الزامی برای فضای باز اطلاق میگردد چرا که دیگر همه ما بخوبی از ضررات عوامل خارجی آگاهیم.

مزایای استفاده از سایبان متحرک ، استفاده از با کیفیت ترین پارچه مقاوم در مقابل تابش آفتاب ، وزش باد ، بارش باران و … میباشد تا در همه شرایط ماندگاری خود را حفظ کنند.

از مزایای سایبان متحرک می توان این مورد را ذکر کرد که سایبان متحرک به مالکان اجازه می‌دهد که شرایط هوای اطراف را آن طور که می‌خواهند تنظیم کنند. در شرایط آب و هوایی نامطلوب می توانند از مزایای سایبان متحرک استفاده نموده و با باز و یا بسته نمودن آن بصورت اتوماتیک و یا دستی با این شرایط نامطلوب مقابله نمایند.

در نسل جدید سایبان متحرک در  اکثرا از پارچه های ضدآب استفاده میشود .این سیستم ها با توجه به مدل و اندازه،قیمت آن ها با هم فرق دارد. با نصب سایبان متحرک دیگر نیازی به نیروی دستی و اتلاف وقت اضافی برای بستن و باز کردن ندارند.

در نسل جدید سایبان متحرک شما با فشردن دکمه های ریموت مخصوص ، آن را در حالت دلخواه تنظیم کرده و از آن بهره میبرید.

اندر مزایای سایبان متحرک

شما امکان سفارش سایبان متحرک در طرح ها و رنگ های مختلف را دارا هستید.

سایبان متحرک در هنگام عدم استفاده در حالت جمع شده قرار گرفته و فضای خیلی زیادی برای نگهداری لازم ندارد.

قابلیت تغییر شیب سایبان متحرک در زاویه های مختلف با استفاده از موتور اروپایی درجه یک و بادوام امکان پذیر میباشد و نیازی به نیروی دستی ندارید.

امکان باز و بسته کردن سایبان متحرک توسط ریموت از فاصله های زیاد حتی 30 متری نیز وجود دارد.

سایبان متحرک به مشتریان این امکان را می دهد که در روزهای آفتابی با داشتن سایه ای مطلوب از فضاهای بیرونی استفاده کنند. بدلیل کاربرد زیاد سایبان متحرک که قابل استفاده در هر فضایی مانند مغازه ، تراس ، استخر، رستوران و غیره می باشد این روزها استفاده از سایبان متحرک رواج بسیار ی پیدا کرده است.

برای خرید و سفارش سایبان متحرک از طریق راه های ارتباطی آخر صفحه با ما تماس بگیرید.