سایبان متحرک تبلیغاتی اجرا شده توسط سایبان متین

شرکت سایبان برقی متین با توجه به تک محصولی بودن و تمرکز مستقیم و مداوم بر روی سایبان برقی به عنوان اولین و بزرگ ترین مجموعه ی ارایه کننده ی سایبان برقی ، ارایه ی خدمات کارساز به مشتریان و پاسخ گویی موثر به نیاز آنان را رکن اصلی توسعه ی فعالیت های خود در زمینه سایبان برقی قرار داده است. لطفا برای مشاهده مدل ها و قیمت سایبان برقی از وب سایت ما دیدن کنید یا از طریق راه های ارتباطی آخر صفحه با ما تماس بگیرید.

(تمامی عکس های بکار رفته در این متن نمونه کارهای سایبان متین میباشند)

سایبان یعنی یه سایه برای جلوگیری از تابش شدید آفتاب و خورشید.

از اونجایی که همتون از مضرات شدید آفتاب و اشعه های نامهربونش خبر دارین

و میدونین میتونه چه آسیب هایی رو به اجناس داخل ویترین بیرونی مغازه وارد کنه ، سخن کوتاه میکنیم و پی مطلب بعدی میریم.

فواید نصب سایبان متحرک برای مغازه ها

خورشید اگه مستقیم به مغازتون بتابه اونو گرم میکنه.

نصب سایبان متحرکباعث میشه تا ده درجه مغازتون خنک تر بشه و هزینه ای که بابت استفاده از وسایل سرمایشی مثل کولر و پنکه استفاده میکنین کمتر بشه.

اگر دنبال این هستین برندی که مخصوص کسب و کار شماست رو محبوب کنین و مردم باهاش آشناییت پیدا کنن ، کافیه تا لوگو و نام تجاری خودتون رو روی پارچه سایبان متحرک ها چاپ کنین.

یکی از مزیت های چاپ تبلیغات روی سازه سایبان متحرک  مغازه اینه که دیگه نیازی به پرداخت عوارض تبلیغات به شهرداری رو ندارین.

حتی میتونین بنا بر سلیقه شخصی خودتون و محیط اطراف رنگ بندی سایبان متحرک مغازه و رنگ تبلیغات خود را انتخاب کنین و در جهت چشم گیر تر شدن محل تجاری و مغازتون قدم بزرگی بردارین.

برای سفارش سایبان متحرک کافیه که از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در پایین صفحه بهمون زنگ یزنین .

اگه سوال و پیشنهادی هم دارین مشاورین برجسته ما در خرمت شما مشتری های عزیز هستن.