اخبار سایبان متحرک

سایبان متحرک استخر متین

سایبان برقی یکی از اقلاماتیست که برای ایجاد امنیت و آرامش به کار گرفته میشود.

هر چه به روزهای گرم سال نزدیکتر میشویم و امکان استفاده از استخر ها در فضای باز بیشتر میشود بیشتر ضورت وجود سایبان متحرک را درک میکنیم.
سایبان استخر مناسب استخر شما و همچنین مناسب برای آفتاب گرفتن و از سوختگی پوست شما جلوگیری می کند. و از گرم شدن آب هم جلوگیری می کند و شما می توانید با نصب سایبان استخر از آب خنک استخر حتی در گرمای بسیار بالا استفاده کنید.

فواید سایبان متحرک استخر

زیبایی و خاص بودن ظاهر سایبان متحرک شیکی و ظاهر منحصر به فردی به منزل مسکونی ، مغازه ، استخر های شخصی و تفریحی و دیگر فضاهامیبخشد.
شما امکان سفارش سایبان متحرک در طرح ها و رنگ های مختلف را دارا هستید. سایبان متحرک در هنگام عدم استفاده در حالت جمع شده قرار گرفته و فضای خیلی زیادی برای نگهداری لازم ندارد.

قابلیت تغییر شیب سایبان متحرک در زاویه های مختلف با استفاده از موتور اروپایی درجه یک و بادوام امکان پذیر میباشد و نیازی به نیروی دستی ندارید.
امکان باز و بسته کردن سایبان برقی توسط ریموت از فاصله های زیاد حتی 30 متری نیز وجود دارد.
حالا کیفیت سایبان متحرک بسته به مدت زمانی که قصد استفاده ار آن را دارید درخور توجه قرار میگیرد.

تعمیر یو پی اس را کجا انجام دهبم؟

با تماس با سایبان متحرک متین کارشناسان ما ، پاسخگو سوال هاس شما بوده و میتوانید با مراحعه به آن ها بهترین نوع سایبان متحرک را برای خود تهیه کنید.
راه های ارتباط با سایبان برقی متین در قسمت آخر سایت درج شده است.
ما در همه جای شهر ایران دارای نمایندگی هستیم و کافیست به صفحه اول ( صفحه اصلی سایت – کلیک کنید ) بروید و از نقشه ی کشور عزیزمان روی شهر خود کلیک نمایید تا به نمایندگی و شعبه اجرای سایبان شهر خود متصل شوید.