>

سایبان برقی

سایبان برقی

سایبان برقی چیست ؟

حتما برای شما هم این سوال پیش آمده که چرا این روزها سایبان برقی به یک کالای پرطرفدار در بازار تبدیل شده است و همه جا صحبت از سایبان برقی است.
پاسخ سوال شما کاربردهای گوناگون و کارآمد بودن سایبان برقی در عین سادگی است.
غالبا هنگام خرید تمایل داریم که با پرداخت هزینه بیشترین سود را از خرید خود داشته باشیم و کالاهای خریداری شده بیشترین کارآیی را داشته باشند.
معمولاً با یک خرید کالای که چندین کاربرد داشته باشد می گویند یک خرید موفق داشته ای. سایبان برقی با داشتن چندین کاربرد متنوع میتواند یک خرید موفقیت آمیز را برای شما رقم زند.
در ادامه به چند مزیت سایبان برقی اشاره می کنیم:

مزایای سایبان برقی

ممکن است نمای بیرون ساختمان شما نقص هایی داشته باشد و نیازمند تغییرات باشد. با نصب سایبان برقی میتوان جلوه ای خاص به فضا بخشید و دکوراسیون خارجی منزل خود را تغییر داد.
بیشترین دلیل نصب سایبان برقی برای منازل، حفاظت از لوازم منزل از تابش مستقیم نور خورشید می باشد. سایه ای که با نصب سایبان برقی ایجاد می شود شاید مهمترین مزیت این وسیله باشد.
مغازه ها یکی از مشتریان همیشگی سایبان برقی هستند. تابش مستقیم نور آفتاب و اشعه های مضر به وسایل و مواد خوراکی درون مغازه ها باعث ضرر و زیان صاحبان مغازه می شود.
سهولت استفاده از سایبان برقی را نیز میتوان مزیت دیگر این وسیله دانست.
با نصب سایبان برقی میتوان مصرف انرژی را به اندازه قابل توجهی کاهش داد.

استخرهای روباز در فصول بهار و تابستان با استقبال زیادی مواجه می شوند. نصب سایبان برقی با رنگ ها و طرحهای متنوع برای این فضاها یک انتخاب خوب و کارآمد است.

تبلیغات با استفاده از سایبان برقی برای مغازه ها را میتوان یکی از مهمترین مزیت های سایبان برقی دانست. قابلیت حک نام و لوگوی موردنظر بر روی سایبان برقی علاوه بر زیبایی بخشیدن به مغازه موجب تبلیغات می شود.

نصب سایبان برقی فقط مختص فصول گرم و آفتابی نیست. فصول سرد زمستان و پاییز فرصت خوبی برای نشستن در بالکن و فضاهای باز است .

قیمت سایبان برقی

قیمت سایبان برقی یکی از مهمترین معیارها برای خرید این کالاست. قیمت سایبان برقی با توجه به ویژگی های مختلف و اجزای گوناگونی که دارد متفاوت است.

سایز و ابعاد سایبان برقی، نوع پارچه استفاه شده در چادر سایبان برقی، جنس یراق آلات و نوع چاپ روی سایبان برقی میتوانند عوامل تعیین کننده در قیمت سایبان برقی باشند.

مشاوره ی خرید سایبان برقی

از آنجایی که سایبان برقی وسیله ای حساس و دارای طراحی مهندسی است، پیشنهاد می شود پیش از اقدام به خرید حتماً با کارشناسان سایبان برقی مشورت شود. انتخاب سایبان برقی با توجه به طرح، اندازه و جنس های متنوع برای فضاهای مختلف می تواند دشوار باشد. کارشناسان سایبان برقی متین در زمینه ساخت و نصب سایبان برقی پاسخگوی شما عزیزان هستند.

پروژه های سایبان برقی

 • نصب سایبان برقی استخر ویلای آقار فاضلی

  نصب سایبان برقی استخر

  anemptytextlline
  نصب سایبان برقی استخر سایبان برقی را میتوان برای مکان های گوناگونی مانند بالای درب ورودی ساختمان، بالای پنجره،  سایبان برقی بالکن، سایبان برقی پاسیو، سایبان برقی مغازه و ... نصب کرد و از مزایایی بی شمار آن استفاده کرد.شما میتوانید با تماس با مشاوران سایبان برقی متین سوالات خود را در خصوص قیمت پرسیده و...
 • نصب سایبان برقی ساختمان های لوکس

  نصب سایبان برقی ساختمان های لوکس

  anemptytextlline
  نصب سایبان برقی ساختمان های لوکسسایبان برقی را میتوان برای مکان های گوناگونی مانند بالای درب ورودی ساختمان، بالای پنجره،  سایبان برقی بالکن، سایبان برقی پاسیو، سایبان برقی مغازه و ... نصب کرد و از مزایایی بی شمار آن استفاده کرد.شما میتوانید با تماس با مشاوران سایبان برقی متین سوالات خود را در خصوص قیمت...
 • نصب سایبان برقی ساختمان های دو طبقه

  نصب سایبان برقی ساختمان های دو طبقه

  anemptytextlline
  نصب سایبان برقی ساختمان های دو طبقهسایبان برقی را میتوان برای مکان های گوناگونی مانند بالای درب ورودی ساختمان، بالای پنجره،  سایبان برقی بالکن، سایبان برقی پاسیو، سایبان برقی مغازه و ... نصب کرد و از مزایایی بی شمار آن استفاده کرد.شما میتوانید با تماس با مشاوران سایبان برقی متین سوالات خود را در خصوص...

برای مشاهده پروژه های بیشتر میتوانید به سایت سایبان برقی متین مراجعه کنید.

اجزای سایبان برقی

مهمترین اجزای سایبان برقی را میتوان در سه دسته تقسیم کرد:

3- بازویی و یراق آلات

این قسمت از سایبان برقی نیز مانند دیگر بخش ها اهمیت ویژه ای دارد. معمولا اگر بازویی سایبان برقی از جنس پلاستیک باشد نمیتواند در طولانی مدت دوام بالایی داشته باشد. بدین منظور بازویی های فلزی می توانند انتخاب های مناسبتری برای سایبان برقی باشند.
بازویی سایبان برقی

2- موتور سایبان برقی

موتور سایبان برقی دارای اهمیت ویژه ای در ساخت این وسیله است. هرچقدر موتور سایبان برقی مطمئن تر و باکیفیت تر باشد طول عمر این وسیله بیشتر می شود.
مشخصات عمومی این قسمت از سایبان برقی شامل برق ورودی شهر، زمان کارکرد، توان و قدرت کشش و… باید پیش از خرید سایبان برقی مورد توجه قرار بگیرند.
موتور سایبان برقی
چادر سایبان برقی میتواند از پارچه هایی با جنس های مختلف ساخته شود. پارچه های برزنتی، فلکسی و ترانزیتی مهمترین پارچه های مورداستفاده در ساخت چادر سایبان برقی هستند.

برای اطلاعات بیشتری در زمینه ی سایبان برقی میتوانید از سایت سایبان برقی متین هم دیدن کنید.