>

سایبان برقی پنجره

سایبان برقی پنجره

سایبان ها شکل و اندازه های مختلفی دارد و شما اغلب آن را برای پوشش پاسیو و منطقه ی باز استفاده خواهید کرد.

اما میدانید که سایبان راه عالی برای اضافه کردن یک حریم خصوصی و سایه ای بیرون از خانه ی شماست ؟ سایبان های عموما ، برای هدف های مختلفی نصب می شوند و برای نقاط مختلف خانه کاربردی های مختلفی دارند.

دانستن اینکه سایبان های هر کدام برای چه منطقه ای مناسب هستند میتواند تاثیر زیادی بر روی عمر طولانی آن بگذارد و برای نیازی های خاص شما و موقعیت مکانی بهترین عملکرد را داشته باشد.

به طور خلاصه ، همه ی سایبان پنجره های یکسان نیستند و در واقع آن ها نوع های مختلفی دارند که ممکن است شما درباره ی بسیاری از آن ها اطلاع نداشته باشید.

انواع سایبان پنجره

اولین فرق دائمی بین سایبان ها این است که برخی از آن ها ثابت و ساختار بعضی از آن ها متحرک است و بعضی از آن ها بین این دو هستند.

سایبان ها بالای پنجره های نصب می شوند یا به طور دائم در یک محل ثابت می مانند. سایبان ها از مواد و شکل های مختلفی ساخته می شوند سایبان برقی  هایی که بالای پنجره نصب می شود  میتوانند نیاز های شما را  در بیرون از خانه برطرف کنند.

سایبان برقی پنجره فرقی که با سایبان های نیمه متحرک و ثابت دارند این است که شما میتوانید سایبان برقی را با فشار دادن یک دکمه باز و بسته کنید.

این نوع سایبان پنجره های را سایبان برقی پنجره می نامند که بیشتر شما مخاطبان عزیز با آن آشنا هستید. این نوع سایبان برقی ، سایبان برقی پنجره به شما کمک میکند تا یک سایه ای ایجاد کنید تا از ورود آفتاب به داخل خانه و مغازه جلوگیری کنید.

همچنین میتوانید برای لذت بردن از فضای بیرون در هنگامی که آفتاب نمی تابد به راحتی سایبان پنجره ( سایبان 180 درجه) را کمی ببندید.

سایبان برقی پنجره

تفاوت بین سایبان و سایبان برقی پنجره چیست؟

سایبان پنجره عموما بالا پنجره نصب می شود و سایه ای در همان محدوده ایجاد می کند ولی سایبان از متریال های مختلف ساخته می شود و برای اهداف مختلفی قابل نصب و راه اندازی است .

سایبان برقی پنجره  محافظ خوبی در شرایط مختلف آب و هوایی هستند از نفوذ هوای سرد ، نور خورشید جلوگیری میکند سایه ی کوچکی زیر پنجره ایجاد می کند.

سایبان پنجره نیاز به باز و بسته کردن با دفعات زیاد ندارید ، اما سایبان های دیگر در مدل های دیگر را میتوانید هر موقع که خواستید باز کنید و در صورت نیاز نداشتن آن را ببندید انتخاب نوع سایبان بستگی به نوع نیاز شما دارد.

همانطور که قبلا ذکر شد همه ی سایبان ها مخصوصا سایبان پنجره ها مثل هم نیستند. آن ها تفاوت زیادی در نوع ، مدل ها و کاربرد چه سایبان پنجره چه هرجای دیگر باشد.

"با نصب یک سایبان از فضای بیرون در تمام فصول لذت ببرید "