سایبان اتوماتیک شرکت تولیدکننده لباس پزشکی

نصب سایبان اتوماتیک شرکت تولیدکننده لباس پزشکی برای بالکن و تراس انجام گرفته است. سازه این سایبان از آلومینیوم و فولاد است که تا با شرایط آب و هوایی سازگاری داشته باشد. انتخاب سازه سایبان برقی با توجه به هر شرایط جوی و منطقه ای متفاوت خواهد بود.

در جایی که رطوبت زیاد باشد باید سازه ای را برای سایبان انتخاب کرد که دچار پوسیدگی نشود و دوام بالایی داشته باشد. سازه مناسب این آب و هوا آلومینیوم است که با رنگ مخصوص رنگ آمیزی شده است. مقاومت این سازه با رنگ افرایش می یابد و میتوان مانع از شوره زدن، پوسیدگی و خرابی سایبان شد.

باز و بست شدن سایبان برقی هم به صورت دستی امکان پذیر است و هم با ریموت انجام میشود. میتوان برای سایبان از دو ریموت استفاده کرد تا کار شما در محل کارتان آسان تر شود. حرکت سایبان به وسیله موتور و بازوهای الکترونیکی اتفاق می افتد و این از مزیت های بزرگ سایبان اتوماتیک است.

نصب سایبان برقی برای فروشگاه یا مغازه کنترل نور و سایه را آسان میکند تا هر زمان از روز که خواستید بتوانبد به راحتی نور را داشته باشید.  تنظیم شیب سایبان از طریق ریموت به آسانی انجام میشود تا بتوان بدون نیاز به نیروی دست آنرا جابجا کرد.

سایبان برقی سایبان متین

امکانات سایبان اتوماتیک چیست؟

برای سایبان اتوماتیک شرکت تولیدکننده لباس پزشکی میتاون اقدام به چاپ طرح و لوگو سازمان نمود. اگر جنس پارچه سایبان از جنس فلکسی باشد میتوان روی آن اقدام به چاپ رنگی نمود تا برای شما تبلیغات و برندسازی هم داشته باشد. میتوانید انواع محصولات را روی سایبان با هزینه کم تبلیغ کنید و از آن برای افزایش فروش و جذب مشتری بهره ببرید.

سابیبان اتوماتیک را میتوانید در هر مکانی که نیاز دارید نصب کنید و از آن استفاده نمایید. نصب این وسیله هر فضای بازی را کاربردی و مورد استفاده میکند. استفاده از سایبان و نصب آن از دیرباز رایج بوده و امروز هم با به کارگیری تکنولوژی توانسته ایم انواع مختلفی از سایبان را در طراحی مدرن داشته باشیم.

برای سایبان های مدرن و امروزی امکان نصب موتور برقی وجود دارد تا حرکت انها آسان تر کند. همچنین تنوع خوبی در طرح و رنگ محصول وجود دارد تا مشتری بتواند متناسب با دکوراسیون و سلیقه خود یکی را انتخاب نماید. از این مهمتر با چاپ طرح دلخواه روی سایبان اتوماتیک میتوان تبلیغ کرد.

در گذشته سایبان ها معمولا با پایه های چوبی ساخته میشدند و عمر استفاده از آنها کم بود. اما برای سایبان برقی سازه های آلومینیومی و محکم در نظر گرفته میشود و با مراقب و نگهداری درست از آن میتوانید تا سالها بدون نگرانی از مزایای آن بهره ببرید.

سایبان اتوماتیک سایبان متین

خرید سایبان برقی برای مغازه و فروشگاه 

یکی از رایج ترین انواع سایبان اتوماتیک برای نصب در فروشگاه و مغازه است. محل نصب این وسیله در بالای درب مغازه است تا هم نمادی برای مغازه باشد و هم از ورود نور آفتاب یا آب باران جلوگیری کند. در نتیجه داخل مغازه همیشه خنک خواهد بود.

شما میتوانید انواع سایبان اتوماتیک را با توجه به شرایط آب و هوایی خود داشته باشید. برای شهرهایی با آب و هوای معتدل و مرطوب استفاده و نصب سایبان با فنر بازویی یا باکس زنجیری مناسب است. در جاهایی که نور آفتاب مایل است بهتر است از سایبان کالسکه ای استفاده کنید تا شدت نور را کاهش دهد.

ویژگی های یک سایبان خوب این است که از جنس پارچه مناسب و متریال خوب ساخته شود. این موارد در طول عمر سایبان بسیار موثر است و خیال شما را از تغییرات جوی راحت خواهد کرد. داشتن یک سایبان برقی موجب صرف وقت در تنظیم سایبان خواهد بود و بر زیبایی مغازه شما نیز می افزاید.

خرید سایبان برقی از سایبان متین 

اگر به دنبال نصب و استفاده از سایبان برای محل کسب خود هستید با سایبان متین تماس بگیرید. همکاران ما آماده پاسخگویی و مشاوره با شما برای انتخاب بهترین سایبان هستند تا با نازلترین قیمت با کیفیت ترین محصول را انتخاب کنید. اگر ساکن شهرستان هستید و میخواهید برای منزل یا محل کار خود سایبان برقی تهیه کنید میتوانید برای اطلاع از شرایط نمایندگی تماس بگیرید. شرکت ما تولید کننده انواع سایبان پارکینگ، سایبان مغازه و سقف متحرک و … در ایران می باشد و امکان مشاهده پروژه های ساخت انواع سایبان در سایت فراهم شده است.