سایبان مغازه

ساخت سایبان مغازه در سایبان متین مطابق با سلیقه شما

سایبان مغازه از سه مدل پارچه ، که مهمترین سازه سایبان برقی را تشکیل میدهد ساخته شده اند. برزنتی ، فلاکسی و ترانزیتی
برای مشاهده نمونه محصولات پارچه سایبان مثل پارچه برزنت و پارچه پی وی سی به سایت دیکسون مراجعه کنید.

اسکلت به کار رفته برای ساخت سایبان مغازه که ممکن است فلزی ، آهنی یا آلومینیومی باشد. آیا صاحب مغازه ای بزرگ هستید که تحمل این فضا در تابستان غیر ممکن است؟ آیا دوست دارید که در مصرف انرژی صرفه جویی کنید؟ آیا دوست دارید که نمای مغازه شما از خارج زیباتر شود؟ و هزاران سوال دیگر که با نصب سایبان مغازه جواب همه سوال های خود را دریافت خواید کرد.

سایبان مغازه هر گاه دلتان بخواهد با ریموت کنترل شده و با نیروی برق بسته یا باز میشود و از گونه های دستی کاربرد بیشتری دارند.
برخی از مزایای سایبان مغازه عبارتند از ارزان بودن، قابلیت انطباق با هر مکانی. بازوهای سایبان مغازه موجب ایجاد یک تکیه‌گاه شده و پایداری را بیشتر می‌کنند.
نصب سایبان مغازه در درب مغازه ها باعث شده نور خورشید و اشعه و گرمای آن به ویترین مغازه و داخل مغازه راه پیدا نکنند. رنگ بندی های متنوع سایبان مغازه ، ظاهری شکیل و مدرن به مغازه شما میبخشد.

خرید انواع سایبان برقی مغازه از شرکت سایبان متین

سایبان مغازه باید جنس مطلوبی داشته باشد تا دچار تغییر رنگ و پوسیدگی بر اثر گرما و اشعه های مداوم خورشید و همچنین رطوبت باران نشود.
قیمت سایبان مغازه با توجه به کیفیت های مختلف در مواد اولیه به کار برده شده گوناگون است. برای ساخت انواع سایبان ها در طرح ها متنوع که هر کدام برای مکانی طراحی شده اند با سایبان متین تماس بگیرید.
سایبان متین با سالها سابقه که در زمینه ساخت و نصب سایبان مغازه دارد کالای با کیفیت را برای شما آماده خواهند کرد.

راه های ازتباطی سایبان متین اخرسایت ذکرشده است.