اخبار سایبان چتری

خرید سایبان چتری شیک

اگر به دنبال خرید سایبان چتری شیک و محکمی هستید که در عین ححال زیر قیمت کارخانه باشد ، دوای دردتان درست همینجاست !

مقاومت در برابر تابش مستقیم آفتاب و اشعه های مضر آن را به سایبان ها بسپارید و با خیالی آسوده زیر سایه یک سایبان اوقات خود را سپری کنید.

سایبان ها صرفا فقط یک آفتابگیر بزرگ نیستند ! از سایبان چتری مزایای فراوان دیگری هم دیده میشود که در ادامه با هم مرور میکنیم.

با یک سایبان چتری شما میتوانید یک المان تبلیغاتی موثر دیگر هم در اختیار داشته باشید . یعنی شامل نام تجاری ، محصولات و خدماتتان را روی سازه سایبان چتری چاپ کنید و یک المان تبلیغاتی با عمر طولانی در اختیار داشته باشید  . قابل به ذکر است که به این صورت از شر پرداخت عوارض تبلیغات به شهرداری خلاص میشوید.

سایبان ها نمیگذارند گرمای خورشید مستقیم به مکان بتابد . به این صورت با وجود یک سایبان چتی دمای فضای تحت پوشش سایبان چند درجه خنک تر شده و استفاده از وسایل سرمایشی را به حداقل میرساند.

عکس های به کار رفته در این مقاله از نمونه کارهای اجرا شده توسط ما میباشد  . در صورت تمایل برای دیدار پروژه های بیشتر کلیک کنید

سایبان برقی متین دارای چندین سال تجربه است و تخصص زیادی در این زمینه کسب کرده است بنابراین بهتر است از شرکتی سایبان برقی را سفارش دهید که در این زمینه تخصص زیادی داشته باشد و فعالیت چندین ساله داشته باشد. سایبان متین در تمام نقاط کشور ایران نمایندگی های فعالی دارد که شما میتوانید جهت مشاهده نمایندگی ها به قسمت نمایندگی ها مراجعه کنید.

راه های ارتباط با فروشگاه متین :

 09121007732 – 02122361050 

 

مطالب مرتبط:

فروشگاه انواع سایبان برقی
فروشگاه انواع سایبان پارکینگ