اخبار سایبان پارکینگ

خرید سایبان پارکینگ ویلا ارزان

سایبان پارکینگ یکی از اجزای ضروری و مهم برای مکان های سربازی که خودرو در فضای باز بدون آفتاب گیر قرار میگیرد به شمار میرود.به این علت که پارک کردن خودرو در ساعت های طولانی در معرض تابش شدید نور خورشید در فضای باز باعث بروز مشکلاتی برای خودرو مثل از دست دادن و تغییر رنگ اصلی خودرو میشود.

سایبان پارکینگ برای موتورها و خودروهای ترابری کوچک به کار میرود که میتوان به طور کلی آن را سایبان پارکینگ انواع وسایل نقلیه موتوری نامید.

مینی بوس ها و ماشین های نیمه سنگین نیز میتوانند از سایبان پارکینگ برای انواع اتوبوس تک کابین و چند کابین استفاده کنند.

این سایبان ها برای کامیون و ماشین های سنگین و طور کلی سایبان پارکینگ ماشین الات ساختمانی و راه سازی نیز مورد استفاده قرار میگیرند.

مطالب مزتبط:
خرید سایبان پارکینگ ارزان
خرید سایبان پارکینگ برای ویلای ما

سایبان پارکینگ برای محافظت از خودرو شما در چهار فصل سال در حیاط منازل و ویلا ها و محوطه مجتمع های مسکونی ، اداری و تجاری و سازمانها در مدل های متنوع صورت می گیرد. مسقف کردن ماشین با سایبان پارکینگ متین یکی از بهترین راه های حفاظت از خود رو هاست.

UV موجود در ورق و همچنین براق بودن این نوع پوشش سایبان پارکینگ موجب انعکاس کامل گرمای خورشید می شود که پس از نصب بر روی سازه ، بالای سطح پوشش سایبان پارکینگ بسیار گرم و این در حالیست که زیر سطح پوشش سایبان پارکینگ سایه کاملا خنکی دارد .

تماس برای خرید سایبان پارکینگ ویلا

سایبان پارکینگ باعث میشود هنگام بارش باران ، خودرو از کثیف شدن در امان بماند  . پس از هرینه های کارواش رفتنتان کم میشود. برای خرید یک سایبان برقی پارکینگ از طریق راه های ارتباطی آخر سایت با ما تماس بگیرید.